ROZPOCZĄŁ SIĘ PIĄTY NABÓR WNIOSKÓW W KONKURSIE GRANTOWYM „GMINA NA CZASIE”

20.09.2019 r.

Obrazek

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zaprasza do składania wniosków do projektu „Gmina na czasie". Do dnia 31.10.2019 prowadzony będzie już piąty nabór wniosków do projektu, natomiast w terminie do 03.12.2019 szósty nabór wniosków.

Celem projektu „Gmina na czasie" jest podniesienie i rozwinięcie kompetencji cyfrowych dorosłych mieszkańców terenów wiejskich i małych miast. W ramach mikroprojektu można uzyskać dofinansowanie nie tylko na koszty związane z samą organizacją szkolenia (promocja, catering, honoraria instruktorów), ale także na koszty zakupu sprzętu komputerowego.

NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH PROO - PRIORYTET 1B. DOTACJE NA WKŁAD WŁASNY

20.09.2019 r.

Obrazek

Narodowy Instytut Wolności rozpoczyna nabór wniosków w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO – Priorytet 1b. Dotacje na wkład własny, edycja 2019.

W ramach otwartego konkursu organizacje mogą uzyskać wsparcie na pokrycie wymaganego wkładu własnego, który pozwoli na:

Enea Akademia Talentów – start programu 1 października! Kolejne szanse na stypendia i granty

09.09.2019 r.

Obrazek

Enea Akademia Talentów to inicjatywa Enei i Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów. Działania projektu edukacyjnego skierowane są równocześnie do dzieci i młodzieży oraz szkół i organizacji z inicjatywą, które chcą rozwijać talenty i pasje swoich podopiecznych. To już trzecia edycja programu, jak dotąd udało się wyłonić 40 talentów oraz nagrodzić grantami 18 Szkół.

II nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów”

09.09.2019 r.

Obrazek

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ogłasza II nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na rok 2019.

Rozmowa mimo różnic - konkurs dotacyjny

27.08.2019 r.

Obrazek

Fundusz Obywatelski poszukuje inicjatyw, które stwarzają przestrzeń i rozwijają kompetencje do rozmowy mimo różnic. Zgłoś swój pomysł w konkursie!

Termin – 26 września 2019 r. do godz. 14:00