Konkurs na kampanię informacyjno-edukacyjną poświęconą bezpieczeństwu w sieci

13.03.2020 r.

Obrazek

Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Pełnomocnik Wojewody Podkarpackiego ds. społeczeństwa obywatelskiego zapraszają do udziału w konkursie pt. „Niebezpieczni w sieci". Konkurs skierowany jest do wszystkich organizacji pozarządowych, które mają pomysł na ciekawą kampanię informacyjno-edukacyjną poświęconą bezpieczeństwu w sieci. Najlepsze trzy pomysły będą nagrodzone dofinansowaniem oraz zaproszeniem do wspólnej organizacji kampanii wraz z Państwowym Instytutem Badawczym - NASK. W sumie na ten cel przeznaczono 500 000 złotych.

Wojewoda Podkarpacki, przy współpracy z Pełnomocnikiem do spraw Rodzin, zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae (2020)

11.03.2020 r.

Obrazek

Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, działających na terenie województwa podkarpackiego. Przyjmuje za cel uhonorowanie tych samorządowców, którzy jako Liderzy podejmują i skutecznie realizują działania o charakterze prorodzinnym; którzy swoją pracą i efektami tej pracy potwierdzają odpowiedzialną służbę na rzecz Rodzin.

XXIII edycja Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”

21.01.2020 r.

Obrazek

Od 9 stycznia można zgłaszać firmy i fundacje korporacyjne do Konkursu o tytuł „Dobroczyńcy Roku”. Konkurs nagradza i promuje najbardziej odpowiedzialne duże i małe firmy, które angażują się w działania na rzecz zmiany świata - zarówno na szczeblu lokalnym, jak i globalnym. Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja w centrum stawia działania na rzecz współpracy, budowania partnerstw wprowadzających w życie Cele Zrównoważonego Rozwoju. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do składania wniosków do 12 lutego 2020 r. Laureatów poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali Finałowej.

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Ogólnopolski Konkurs Grantowy 2020!

20.01.2020 r.

Obrazek

Celem konkursu organizowanego jest wsparcie projektów, które będą rozwijały kompetencje społeczne młodych ludzi przydatne zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.  Dzięki aktywnemu udziałowi w projekcie młodzi ludzie będą mogli rozwinąć swoje umiejętności.

Spotkanie informacyjne dla ubiegajacych się o dotację na projekty społeczne realizowane w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

31.10.2019 r.

Obrazek

Uprzejmie informujemy, że Pełnomocnik Wojewody Podkarpackiego ds. społeczeństwa obywatelskiego wspólnie z Narodowym Instytutem Wolności podjął inicjatywę przeprowadzenia spotkania informacyjnego z organizacjami pozarządowymi zainteresowanymi ubieganiem się o dotację na projekty społeczne realizowane w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.