XXIII edycja Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”

21.01.2020 r.

Obrazek

Od 9 stycznia można zgłaszać firmy i fundacje korporacyjne do Konkursu o tytuł „Dobroczyńcy Roku”. Konkurs nagradza i promuje najbardziej odpowiedzialne duże i małe firmy, które angażują się w działania na rzecz zmiany świata - zarówno na szczeblu lokalnym, jak i globalnym. Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja w centrum stawia działania na rzecz współpracy, budowania partnerstw wprowadzających w życie Cele Zrównoważonego Rozwoju. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do składania wniosków do 12 lutego 2020 r. Laureatów poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali Finałowej.

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Ogólnopolski Konkurs Grantowy 2020!

20.01.2020 r.

Obrazek

Celem konkursu organizowanego jest wsparcie projektów, które będą rozwijały kompetencje społeczne młodych ludzi przydatne zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.  Dzięki aktywnemu udziałowi w projekcie młodzi ludzie będą mogli rozwinąć swoje umiejętności.

Spotkanie informacyjne dla ubiegajacych się o dotację na projekty społeczne realizowane w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

31.10.2019 r.

Obrazek

Uprzejmie informujemy, że Pełnomocnik Wojewody Podkarpackiego ds. społeczeństwa obywatelskiego wspólnie z Narodowym Instytutem Wolności podjął inicjatywę przeprowadzenia spotkania informacyjnego z organizacjami pozarządowymi zainteresowanymi ubieganiem się o dotację na projekty społeczne realizowane w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Ruszyła kolejna edycja Nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora

17.10.2019 r.

Obrazek

Po raz dwudziesty pierwszy Kapituła Nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora zbierze się, by wybrać osobę szczególnie zasłużoną dla ochrony polskiego dziedzictwa kulturowego. W tej edycji uwzględniona zostanie działalność związane z szeroko pojętym życiem społecznym i kulturowym oraz innowacyjne projekty sprzyjające promocji dziedzictwa kulturowego. Nominacje przesyłać można do 5 listopada 2019 r.

ROZPOCZĄŁ SIĘ PIĄTY NABÓR WNIOSKÓW W KONKURSIE GRANTOWYM „GMINA NA CZASIE”

20.09.2019 r.

Obrazek

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zaprasza do składania wniosków do projektu „Gmina na czasie". Do dnia 31.10.2019 prowadzony będzie już piąty nabór wniosków do projektu, natomiast w terminie do 03.12.2019 szósty nabór wniosków.

Celem projektu „Gmina na czasie" jest podniesienie i rozwinięcie kompetencji cyfrowych dorosłych mieszkańców terenów wiejskich i małych miast. W ramach mikroprojektu można uzyskać dofinansowanie nie tylko na koszty związane z samą organizacją szkolenia (promocja, catering, honoraria instruktorów), ale także na koszty zakupu sprzętu komputerowego.