Wydarzenie dla organizacji pozarządowych

15.01.2021 r.

Obrazek

Challenge # CEO4ProNGO zaktywizował środowisko biznesowe do wsparcia organizacji pozarządowych. Eksperci, Prezesi i Dyrektorzy z wielu firm zadeklarowali swoje wsparcie dla NGO, poświęcając na szkolenia oraz debaty swój czas.

20 stycznia 2021 roku rozpoczynamy cykl spotkań z przedstawicielami biznesu, aby organizacje pozarządowe mogły się rozwijać i działać jeszcze prężniej.

ETNOPOLSKA 2021 - NABÓR WNIOSKÓW DO 18 STYCZNIA

14.01.2021 r.

Obrazek

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór wniosków w ramach programu EtnoPolska. Program zakłada dofinansowanie zadań wzmacniających tożsamość kulturową i uczestnictwo w kulturze na poziomie lokalnym i regionalnym.

Program służy rozwijaniu działań z zakresu edukacji regionalnej oraz popularyzacji materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Podejmowane inicjatywy mogą bezpośrednio nawiązywać do tradycji kulturowych, inspirować się nimi, jak również ukazywać je we współczesnych kontekstach.

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

08.01.2021 r.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż 5 lutego 2021 roku odbędzie się on-line Konferencja Otwierająca Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny, a już w marcu ruszy NABÓR WNIOSKÓW W PIERWSZYM KONKURSIE GRANTOWYM.

Zachęcamy do wypełnienia formularza, dzięki któremu Państwa adres e-mailowy znajdzie się na liście mailingowej Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. W ten sposób wszystkie informacje dotyczące naszych działań np. uruchomienie rejestracji na konferencję i kolejno informacji o naborze wniosków będą trafiały wprost do Państwa skrzynki mailowej.

DRUGI NABÓR PROJEKTÓW DO DZIAŁANIA 2 POPRAWA DOSTĘPU DO KULTURY I SZTUKI

26.10.2020 r.

Obrazek

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako Operator Programu Kultura w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021, informuje, że II nabór projektów do Działania 2 Poprawa dostępu do kultury i sztuki ​Programu Kultura rozpocznie się 16 listopada 2020 roku i będzie trwał do 22 stycznia 2021 roku. Terminy te są indykatywne i mogą ulec zmianie.

RUSZA 3 EDYCJA KONKURSU GRANTOWEGO "LEKCJA:ENTER"!

26.10.2020 r.

Obrazek

Zapraszamy do składania wniosków w 3 edycji konkursu grantowego. Nabór wniosków potrwa od 8 października do 12 listopada 2020 r. do godz. 12:00 . Wnioski można składać elektronicznie przez stronę projektu: www.lekcjaenter.pl. Granty przyznawane są na organizowanie i prowadzenie szkoleń dla nauczycieli z włączania z narzędzi cyfrowych aktywizujących metod nauczania do lekcji, według gotowych scenariuszy zajęć.