Nowa ścieżka grantowa „Działaj lokalnie i solidarnie z Ukrainą”

11.03.2022 r.

Obrazek

W związku z wojną na Ukrainie w programie „Działaj Lokalnie” uruchomiono specjalną ścieżkę grantową „Działaj lokalnie i solidarnie z Ukrainą”. Oznacza to, że w lokalnych konkursach grantowych w 2022 roku będą również przyznawane dotacje na wsparcie inicjatyw lokalnych na rzecz pomocy uchodźcom zza wschodniej granicy.

Program Grantowy z okazji roku Ignacego Łukasiewicza

28.01.2022 r.

Obrazek

Rok 2022 jest rokiem Ignacego Łukasiewicza – wybitnego polskiego wynalazcy, przedsiębiorcy i działacza niepodległościowego. Z tej okazji Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza zorganizowała program grantowy, którego celem jest wsparcie społecznych inicjatyw poświęconych wielkiemu, polskiemu wynalazcy.

Europejski Korpus Solidarności wspiera działania lokalne - kolejna edycje programu na lata 2021-2027

27.01.2022 r.

Obrazek

Europejski Korpus Solidarności wspiera działania lokalne.15 kwietnia 2021 KE     . W ramach Programu młode osoby w wieku 18-30 lat mogą realizować Projekty Solidarności (ang. solidarity projects) – działania na rzecz społeczności lokalnej będące odpowiedzią na lokalne potrzeby i wyzwania. Młodzi ludzie mogą wprowadzić dzięki realizowanym przez siebie działaniom pozytywne zmiany w społeczności lokalnej. Projekty mogą być wspierane przez różnego rodzaju organizacje bądź grupa organizatorów może samodzielnie złożyć wniosek o dofinansowanie.

Konsultacje projektu programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

17.01.2022 r.

Obrazek

Zarząd Województwa Podkarpackiego zaprasza organizacje pozarządowe z województwa podkarpackiego do udziału w konsultacjach społecznych projektu programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

Nabór wniosków o dofinansowanie ze środków Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

13.01.2022 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam, że Biuro Programu „Niepodległa” prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie ze środków Programu Dotacyjnego „Niepodległa” wydarzeń realizowanych przez samorządowe instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe w 2022 roku. Wnioski można składać do 14 stycznia 2021 roku do godziny 15.59 poprzez elektroniczny  formularz w systemie Witkac.pl.