Program grantowy „Patroni Roku 2021”

Obrazek

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej ogłasza program grantowy „Patroni Roku 2021” na realizacje projektów związanych z patronami roku uchwalonymi przez Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej.

Ruszył nabór do programu grantowego Fundacji ORLEN CZUWAMY! PAMIĘTAMY!

Obrazek

Fundacja ORLEN rozpoczyna nabór do czwartej edycji programu grantowego Czuwamy! Pamiętamy!, w ramach którego można ubiegać się o granty na odnowienie Miejsc Pamięci. Na wsparcie lokalnych inicjatyw w tej edycji Fundacja przeznaczy 200 tys. złotych. W tym roku program został objęty Patronatem Honorowym przez Instytut Pamięci Narodowej.

DO 23 KWIETNIA MOŻNA ZGŁASZAĆ SPEKTAKLE DO PROGRAMU TEATR POLSKA 2021

Obrazek

Program TEATR POLSKA został zainicjowany w 2009 roku w celu ułatwienia dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zintensyfikowanie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury.

„DZIECI KAPITANA NEMO” PROJEKT FUNDACJI BGK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Obrazek

„Dzieci Kapitana Nemo” to projekt historyczny dla dzieci i młodzieży od 10 do 18 lat, mający im przybliżać historie wybitnych i nie tak powszechnie znanych Polaków, którzy osiągnęli sukces naukowy, artystyczny czy biznesowy.

Pierwszy konkurs w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

23.03.2021 r.

Obrazek

Pierwszy konkurs w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny wystartował 17 marca o godzinie 12:00. Termin składania wniosków minie w południe 17 maja 2021 r.