stypendia

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium - do 10 października 2021 r.

Kwota stypendium - 2000 zł miesięcznie do 9 miesięcy w każdym roku akademickim.

Pierwsze stypendia dla studentów kierunku lekarskiego rozdane

02.11.2021 r.

W dniu 2.11.2021 r. po raz pierwszy w imieniu Powiatu Przeworskiego Starosta Przeworski Bogusław Urban oraz Wicestarosta Jacek Kierepka podpisali umowy o przyznaniu stypendiów ze studentami kierunku lekarskiego, którzy swoją przyszłość zawodową planują związać z SP ZOZ w Przeworsku.

Ogłoszenie o naborze wniosków

08.07.2021 r.

Zarząd Powiatu Przeworskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim, na uczelni działającej na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2021.478 ze zm.), mającej siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.