Koncert Arii z Różnych Epok

II Gminne Mikołajki w Zarzeczu

02.12.2022 r.

plakat

Andrzejki z Badmintonem - 26-27 listopada 2022 r.

23.11.2022 r.

plakat

Rezem dla Poli - Przeworsk, 19.11.2022 r.

17.11.2022 r.

piknik

ARiMR: Wydłużenie terminu składania wniosków o pomoc dla rodzin

14.11.2022 r.

plakat

Decyzją Wicepremiera, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka wydłużony zostat termin składania wniosków o pomoc dla rodzin rolniczych, którym zagraża utrata płynności finansowej w związku z wystąpieniem w 2022 r. szkód w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.

Wnioski można składać do 23 listopada br. bezpośrednio w placówkach Agencji, a także nadać w placówce pocztowej bądź za pośrednictwem platformy ePUAP. Za datę złożenia wniosku uważa się datę wpływu prawidłowo wypełnionego i kompletnego wniosku do biura powiatowego ARiMR.