loga

Rozpoczęły się prace związane z budową boiska przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku

07.05.2021 r.
Rozpoczęły się prace związane z budową boiska..

Wcześniejszy plac wykorzystywany jako parking przy szkole zastąpi kompleksowe boisko, dzięki któremu będzie można grać w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę i tenis ziemny. Obecnie trwają prace rozbiórkowe i wyburzeniowe, a także roboty ziemne pod nawierzchnią wraz z drenażem  odprowadzającym wody z terenu boiska.

Powstanie boisko wielofunkcyjne przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku

09.04.2021 r.

W dniu 8 kwietnia została podpisana przez Powiat Przeworski umowa z Firmą Handlową ,,SOLO” z Przeworska na wykonanie zadania pt. „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku”. Część środków finansowych na ten cel zostało pozyskanych jeszcze w 2020 roku ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Sportowa PolskaProgram rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - edycja 2020”. W grudniu 2020 roku została podpisana umowa z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu o dofinasowanie zadania ze środków Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej.

„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku” w ramach Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2020”

08.04.2021 r.
„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szk..

8 kwietnia br. w budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się podpisanie umowy na zadanie „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2020” pomiędzy Powiatem Przeworskim reprezentowanym przez Starostę Bogusława Urbana, Wicestarostę Jacka Kierepkę przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Kowal oraz wykonawcą inwestycji Arkadiuszem Gagat właścicielem Firmy Handlowej ,,SOLO” z siedzibą w Przeworsku. W spotkaniu uczestniczyli również Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa – Jedynak, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku Stanisław Mrugała. Po podpisaniu umowy uczestnicy spotkania udali się na teren budowy aby przyjrzeć się lokalizacji planowanych działań.