promocja szkół konkurs

Konkurs „Przeworskie szkoły – masz wybór” rozstrzygnięty

03.02.2022 r.
Konkurs „Przeworskie szkoły – masz wybór” ..

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę pn. „Przeworskie szkoły – masz wybór” został rozstrzygnięty. Organizatorem konkursu skierowanego do uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku i I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, był Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę

25.11.2021 r.

Starosta Przeworski ogłosił konkurs dla uczniów przeworskich szkół ponadpodstawowych na najlepszy projekt promujący szkołę pn. PRZEWORSKIE SZKOŁY - MASZ WYBÓR.