konkurs promocja szkół

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę - edycja 2024

21.02.2024 r.

Starosta Przeworski ogłasza nową edycję konkursu dla uczniów przeworskich szkół ponadpodstawowych na najlepszy projekt promujący szkołę pn. PRZEWORSKIE SZKOŁY - MASZ WYBÓR.

Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę pn. „Przeworskie szkoły – masz wybór” - edycja 2023 został rozstrzygnięty

21.04.2023 r.

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę pn. „Przeworskie szkoły – masz wybór” został rozstrzygnięty. Był on skierowany do uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły i Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.

Szczegóły w aktualnościach: https://www.powiatprzeworsk.pl/aktualnosci/konkurs-na-najlepszy-projekt-promujacy-szkole-pn-przeworskie-szkoly-masz-wybor-zostal-rozstrzygniety,art4534/

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę

03.02.2023 r.

Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania

Konkurs „Przeworskie szkoły – masz wybór” rozstrzygnięty

03.02.2022 r.
Konkurs „Przeworskie szkoły – masz wybór” ..

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę pn. „Przeworskie szkoły – masz wybór” został rozstrzygnięty. Organizatorem konkursu skierowanego do uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku i I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, był Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę

25.11.2021 r.

Starosta Przeworski ogłosił konkurs dla uczniów przeworskich szkół ponadpodstawowych na najlepszy projekt promujący szkołę pn. PRZEWORSKIE SZKOŁY - MASZ WYBÓR.