21.11.2023 r.

kartka

UWAGA KONKURS! Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną dla dzieci ze szkół powiatu przeworskiego ph. „Pierwsza gwiazdka Wigilię rozpoczyna. Już przy stole zbiera się rodzina…”

Pierwsza gwiazdka jest symbolem nadziei i miłości. Tematem prac powinny być sceny ukazujące wzmacnianie więzi rodzinnych, a także obrazy ukazujące tradycje związane z wigilią Bożego Narodzenia.

Pierwsza na Świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Rzeszowa 13 stycznia 2024 r.

17.11.2023 r.

Obrazek

Już 13 stycznia 2024 roku w Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie odbędzie się bestseller na polskiej scenie muzycznej - koncert  pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek z programem pt. Noworoczny Koncert Wiedeński 2. Wystąpią soliści polskich i europejskich scen operowych, balet oraz jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek

Konkurs Zday Challenge dla Uczniów! Zaproszenie

16.11.2023 r.

Obrazek

Jak skuteczna i łatwa może być nauka z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi? Zday Challenge to idealna okazja, aby to sprawdzić! Przez cały tydzień  (15-21.11.2023 r.) uczniowie będą mieli dostęp do pełnej palety zasobów edukacyjnych w naszej aplikacji, w tym:

• Interaktywnych lekcji wideo z przedmiotów takich jak język polski, matematyka, chemia, fizyka, nagranych przez doświadczonych nauczycieli.
  • Opracowań lektur i epok literackich: Kompletne zanurzenie w literaturze i jej historycznym kontekście.
  • Szczegółowych wzory i omówienia z matematyki, fizyki, chemii.

14. edycja Dnia Otwartego Notariatu

15.11.2023 r.

DZIEŃ OTWARTY NOTARIATU: Zapytaj notariusza o zmiany w prawie spadkowym

„Porozmawiaj z notariuszem o zmianach w prawie spadkowym i ich skutkach” – tak brzmi temat 14. edycji Dnia Otwartego Notariatu, która odbędzie się w sobotę 18 listopada w godzinach 10-16. Notariusze w 19 miastach w Polsce będą udzielali bezpłatnych informacji prawnych stacjonarnie w wyznaczonych lokalizacjach, telefonicznie, na czacie oraz w trakcie streamingu na żywo.

Bezpłatne webinarium pn. "Aktualne możliwości pozyskania wsparcia dla MŚP z Funduszy Europejskich"

15.11.2023 r.

Obrazek

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium nt. "Aktualne możliwości pozyskania wsparcia dla MŚP z Funduszy Europejskich". W trakcie webinarium omówione zostaną podstawowe założenia oraz zasady aktualnych naborów wniosków skierowane do MŚP w ramach programu regionalnego i programów krajowych.

Webinarium odbędzie się 23 listopada 2023 r., od godziny 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.