Dzień Dziecka z udziałem policjantów

01.06.2021 r.
Dzień Dziecka z udziałem policjantów..

Z okazji Dnia Dziecka przeworscy policjanci odwiedzili dzieci w przedszkolu oraz wychowanków domów dla dzieci. Dla policjantów to doskonała okazja, aby spotkać się z dziećmi, młodzieżą, a także dorosłymi i promować bezpieczeństwo. Poza pokazami policyjnego sprzętu i radiowozu dużą niespodzianką dla najmłodszych były przekazane elementy odblaskowe i pluszowe maskotki.

Otwarcie Centrum Integracji Społecznej w Chałupkach

01.06.2021 r.
Otwarcie Centrum Integracji Społecznej w Chałupk..

31 maja br. zostało uroczyście otwarte i poświęcone Centrum Integracji Społecznej w Chałupkach, utworzone w ramach projektu pt. „Utworzenie w Gminie Przeworsk Centrum Integracji Społecznej oraz prowadzenie programu aktywnej integracji osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym”. Starostę Przeworskiego Bogusława Urbana reprezentował Wicestarosta Powiatu Przeworskiego Jacek Kierepka. Gospodarzem uroczystości otwarcia był Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec.

Gminne uroczystości z okazji Dnia Strażaka wraz z poświęceniem i przekazaniem dwóch samochodów ratowniczo-gaśniczych

31.05.2021 r.
Gminne uroczystości z okazji Dnia Strażaka wraz ..

30 maja br. na zaproszenie Wójta Gminy Zarzecze Tomasza Burego i Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP w Zarzeczu Wiesława Kubickiego w Gminie Zarzecze na terenie Jednostki OSP Rożniatów odbyły się gminne uroczystości Dnia Strażaka wraz z poświęceniem i przekazaniem dwóch samochodów ratowniczo-gaśniczych: nowego pozyskanego w ramach "Bitwy o Wozy" dla OSP Rożniatów oraz używanego OSP Siennów. Starostę Przeworskiego Bogusława Urbana reprezentował Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Łukasz Laska.

Spotkanie laureatów szczebla wojewódzkiego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom”

31.05.2021 r.
Spotkanie laureatów szczebla wojewódzkiego Ogól..

29 maja br. w zabytkowym Pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu, odbyło się spotkanie laureatów szczebla wojewódzkiego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom”. Uczestniczący w spotkaniu Starosta Przeworski Bogusław Urban pogratulował laureatom, a także podziękował wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, życząc pomyślności oraz wielu kolejnych sukcesów.

Dzień Samorządu Terytorialnego

27.05.2021 r.