Gminny Dzień Kobiet w Tryńczy

09.03.2020 r.
Gminny Dzień Kobiet w Tryńczy

6 marca br. Starosta Przeworski Bogusław Urban wziął udział w Gminnym Dniu Kobiet, który odbył się w „Bocarlo” w Tryńczy. Na uroczystość przybyły mieszkanki gminy oraz zaproszeni goście, których witał Wójt Ryszard Jędruch wraz z Radnymi. Paniom złożono życzenia, a także obdarowano kwiatami i słodkimi upominkami.

Powiatowe Forum Kobiet

06.03.2020 r.
Powiatowe Forum Kobiet

5 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się Powiatowe Forum Kobiet, zorganizowane przez Starostę Przeworskiego Bogusława Urbana i Przewodniczącą Powiatowej Rady KGW w Przeworsku Zofię Kalamarz. Jak co roku, była to doskonała okazja do spotkania Pań należących do kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu przeworskiego.

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny

3 marca br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku odbył się finał XIV edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego pod hasłem „I Ty możesz zostać Mistrzem polskiej ortografii” dla uczniów szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 35 uczniów z  14 szkół podstawowych.

Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Braci Cieślów i Braci Olejarków

Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Braci Cieślów i Braci Olejarków

1 marca br. w ramach Gminnych Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbył się Bieg Tropem Wilczym, VI edycja Biegu Pamięci Braci Cieślów ze Studziana i Braci Olejarków z Grzęski.

Przejście na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku

Przejście na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku

28 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyła się uroczysta odprawa z okazji zdania obowiązków służbowych przez mł. insp. Roberta Sobolewskiego Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku i przejścia na emeryturę.