Spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych SP ZOZ w Przeworsku

21.06.2022 r.
Spotkanie z przedstawicielami związków zawodowyc..

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo ze spotkania władz powiatu przeworskiego z przedstawicielami związków zawodowych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.

Zaproszenie na XXX sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (sesja nadzwyczajna)

herb

W dniu 22 czerwca 2022 roku (tj. środa) o godz. 15:30 odbędzie się XXX sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (sesja nadzwyczajna).

PORZĄDEK OBRAD:

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu - przebudowa drogi powiatowej Cieplice Górne – Cieplice Dolne

20.06.2022 r.
Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu - przeb..

W związku z realizacją projektu „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1252 Cieplice Górne – Cieplice Dolne w km 0+000-7+020 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” realizowanego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu dla w/w zadania zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu zewidencjonowanym pod numerem PZD.ED.4041.24.2022 z dnia 26.05.2022 r.

XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Świętoniowej

20.06.2022 r.
XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Świ..

19 czerwca br. w Świętoniowej odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. Organizatorami byli: Starosta Przeworski, Wójt Gminy Przeworsk, Komendant Powiatowy PSP w Przeworsku i Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Przeworsku.

Koncert Jubileuszowy 10 - lecia Przeworskiego Towarzystwa Muzycznego i Niepublicznej Szkoły Muzycznej II stopnia w Przeworsku

20.06.2022 r.
Koncert Jubileuszowy 10 - lecia Przeworskiego Towa..

19 czerwca br. w Pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu odbył się koncert Jubileuszowy 10 - lecia Przeworskiego Towarzystwa Muzycznego i Niepublicznej Szkoły Muzycznej II stopnia w Przeworsku.

Organizatorami byli: Przeworskie Towarzystwo Muzyczne, Niepubliczna Szkoła Muzyczna II stopnia w Przeworsku, Starostwo Powiatowe w Przeworsku, Wójt Gminy Zarzecze i Centrum Kultury w Zarzeczu.