Powiat Przeworski dba o zabytki

07.04.2021 r.
Powiat Przeworski dba o zabytki..

Rada Powiatu Przeworskiego uchwałą nr XXI/232/21 z dnia 29 marca 2021 r. przyznała dotacje celowe z budżetu samorządu powiatowego w wysokości 200 000 zł na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków usytuowanym na terenie Powiatu Przeworskiego.

Życzenia Wielkanocne

01.04.2021 r.

Życzenia Wielkanocne

Zaproszenie na XXI sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

23.03.2021 r.

Herb PP

W dniu 29 marca 2021 roku  (tj. poniedziałek) o godz. 13:00 w formie zdalnej odbędzie się XXI sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.
PORZĄDEK OBRAD:

Informacja dot. rejestracji pojazdów

22.03.2021 r.
Informacja dot. rejestracji pojazdów..

W związku z brakami kadrowymi wynikającymi

z zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i kwarantanną części pracowników

anulowane zostają wszystkie rezerwacje

w dniach od 22-26 marca 2021 r.

W sprawach anulowanych rezerwacji proszę o kontakt

od 29 marca 2021 r. pod numer telefonu (16) 648 70 09 wew. 156 lub 110

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Spotkanie w sprawie nawiązania współpracy przy budowie farmy fotowoltaicznej

18.03.2021 r.
Spotkanie w sprawie nawiązania współpracy przy ..

17 marca br. przedstawiciele Politechniki Rzeszowskiej dr inż. Paweł Dobrzański Prodziekan ds. kształcenia, prof. nadzw. dr hab. inż. Krzysztof Kud i dr inż. Dariusz Wyrwa z Katedry Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności oraz Radosław Roborzyński z firmy Eko Solar spotkali się z Wicestarostą Przeworskim Jackiem Kierepką w sprawie nawiązania współpracy przy budowie farmy fotowoltaicznej.