Spotkanie informacyjne w ramach projektu pn. "Przystanek - Czas na Podkarpacką Młodzież! Edycja 2024-2026"

11.06.2024 r.
Spotkanie informacyjne w ramach projektu pn. "..

11 czerwca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się spotkanie informacyjne w ramach projektu pn. "Przystanek - Czas na Podkarpacką Młodzież! Edycja 2024-2026". Organizatorem była Fundacja Misji Obywatelskiej, będąca Operatorem Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy w województwie podkarpackim.

Kondolencje

kondolencje

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu powiatowego p.n. „Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów" - 06.06.2024 r.

11.06.2024 r.

Na konkurs wpłynęło 91 prac.

Komisja konkursowa w składzie:

1/ Agnieszka Kotlińska - emerytowany nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku - przewodnicząca komisji

Muzeum Pożarnictwa w Przeworsku obchodziło swoje 50-lecie

10.06.2024 r.
Muzeum Pożarnictwa w Przeworsku obchodziło swoje..

8 czerwca br. w Przeworsku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - Muzeum Pożarnictwa obchodziło swoje 50-lecie. W uroczystości udział wzięli Starosta Przeworski Dariusz Łapa oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Katarzyna Balawender.

Inauguracja questu "Opowieść o Niosącym oświaty kaganek" w Ostrowie

10.06.2024 r.
Inauguracja questu "Opowieść o Niosącym o..

7 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie odbyła się inauguracja nowego questu "Opowieść o Niosącym oświaty kaganek". Wydarzenie miało formę „grywalizacji”, w której wzięło udział 100 uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Powiat Przeworski reprezentował Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Tomasz Huc.