Rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa 2024

04.03.2024 r.
Rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa 2024..

4 marca br. Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Jarosławiu ppłk Robert Bajorski, mjr Marek Pankiewicz wraz z Wicestarostą Przeworskim Jackiem Kierepką i Janem Śliwą ze Starostwa Powiatowego w Przeworsku rozpoczęli kwalifikację wojskową 2024 w powiecie przeworskim.

Konferencja podsumowująca działalność Samorządu Województwa Podkarpackiego kadencji 2018 - 2023

28.02.2024 r.
Konferencja podsumowująca działalność Samorzą..

28 lutego br. Starosta Przeworski Bogusław Urban miał przyjemność uczestniczyć w konferencji podsumowującej działalność Samorządu Województwa Podkarpackiego kadencji 2018 - 2023, która odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim.
Tematy poruszane podczas spotkania:

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Przeworsku przeszli na emeryturę!

28.02.2024 r.
Pracownicy Starostwa Powiatowego w Przeworsku prze..

27 lutego br. pracownicy Starostwa Powiatowego w Przeworsku przeszli na emeryturę:
- Łucja Balawender – Wydział Finansowy
- Janina Jaremko – Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
- Jan Śliwa – Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
- Jan Górski – Referat Gospodarczy
- Jacek Fudali – Referat Gospodarczy
Podziękowania za pracę, gratulacje oraz życzenia zdrowia i spełnienia marzeń złożyli Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wicestarosta Jacek Kierepka.

Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę - edycja 2024

21.02.2024 r.
Konkurs na najlepszy projekt promujący szkołę -..

Starosta Przeworski ogłasza nową edycję konkursu dla uczniów przeworskich szkół ponadpodstawowych na najlepszy projekt promujący szkołę pn. PRZEWORSKIE SZKOŁY - MASZ WYBÓR.

Szczegóły tutaj --> https://www.powiatprzeworsk.pl/aktualnosci/konkurs-promocja-szkol/

Usterka centrali telefonicznej szpitala została usunięta

21.02.2024 r.
Usterka centrali telefonicznej szpitala została u..

Informujemy, ze usterka centrali telefonicznej szpitala w Przeworsku została usunięta.
Prosimy kontaktować się pod numery telefoniczne dostępne na stronie internetowej szpitala.