Dofinansowanie dla Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku w ramach programu Erasmus +

06.07.2020 r.

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków złożonych w  akcji 1. – Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku otrzymał dofinansowanie na realizację projektu ,,International experience for better future” w kwocie 55 744 zł.

Internetowy system umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Przeworsku (rejestracja pojazdów)

03.07.2020 r.

REZERWACJA KOLEJKI PRZEZ INTERNET

W celu skorzystania z internetowego systemu umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Przeworsku wymagana jest jednorazowa rejestracja na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Przeworsku www.rejestracja.powiatprzeworsk.pl

Stowarzyszenie Szkół Powiatu Przeworskiego „START”

03.07.2020 r.
Stowarzyszenie Szkół Powiatu Przeworskiego „START”

25 lutego 2020 r. z inicjatywy Dyrekcji szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Przeworski jest organem prowadzącym, tj. Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku,  I Liceum Ogólnokształcącego w Przeworsku, Zespołu Szkół w Sieniawie, a także Nauczycieli i Rodziców odbyło się spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Szkół Powiatu Przeworskiego „Start”.

Prezydent Andrzej Duda z wizytą na terenach dotkniętych powodzią w powiecie przeworskim

01.07.2020 r.

30 czerwca br. Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami terenów położonych w gminie Kańczuga i Jawornik Polski, które zmagają się ze skutkami powodzi.

Usuwanie skutków nawałnicy

29.06.2020 r.
Usuwanie skutków nawałnicy

Na bieżąco zmagamy się ze skutkami piątkowych nawałnic. Straty na terenie naszego powiatu są ogromne, najdotkliwiej dotknęły mieszkańców gmin Kańczuga i Jawornik Polski.