Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01.03.2021 r.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Sukcesy młodzieży z przeworskiej "Jagiellonki"

17.02.2021 r.
Sukcesy młodzieży z przeworskiej "Jagiellon..

Zakończył się pierwszy semestr roku szkolnego 2020/2021. Od połowy października w związku z trwającą pandemią realizowaliśmy nauczanie w systemie zdalnym podobnie jak wszystkie szkoły w naszym kraju. Zamknięcie w domach i ograniczenie bezpośrednich kontaktów uczniów ze szkołą i  z nauczycielami  nie stanowi, jak się  okazuje,  najmniejszej przeszkody w rozwijaniu talentów i realizowaniu pasji artystycznych przez młodzież przeworskiej „Jagiellonki”. Nasze uczennice: Marysia Wojnarowicz (2f) oraz Ola Tworek (2b) intensywnie pracowały, przygotowując się do udziału w licznych konkursach wokalnych.

Finisaż wystawy autorstwa Małgorzaty Wołoszyn pt."Przeworsk w obiektywie Tadeusza Michno"

16.02.2021 r.
Finisaż wystawy autorstwa Małgorzaty Wołoszyn p..

14 lutego br.  w Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo – Parkowym odbył się  finisaż wystawy autorstwa Małgorzaty Wołoszyn pt. „Przeworsk w Obiektywie Tadeusza Michno’’. Na zaproszenie Dyrektora Muzeum w Przeworsku dra Łukasza Mroza w uroczystości uczestniczyli Wicestarosta Przeworski Jacek Kierepka i Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Mieczysław Żuk. Gościem honorowym była rodzina śp. Tadeusza Michno – żona Barbara, syn Bogumił i synowa Katarzyna.

Zima na drogach powiatowych

16.02.2021 r.
Zima na drogach powiatowych..

Ostatnie dwa tygodnie to wytężony czas pracy dla drogowców. Z powodu intensywnych opadów śniegu pługopiaskarki wyjeżdżały do pracy w późnych godzinach nocnych i mimo opadów śniegu starały się zapewnić przejazd na drogach powiatowych.

Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku wyróżniony znakiem "Srebrna Szkoła" 2021

01.02.2021 r.

Srebrna Szkoła

Jest nam miło poinformować, że technikum w Zespole Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku zostało wyróżnione po raz pierwszy zaszczytnym mianem „SREBRNA SZKOŁA” w ramach XXIII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021.