Informator o szkołach ponadpodstawowych Powiatu Przeworskiego

20.02.2020 r.
Informator o szkołach ponadpodstawowych Powiatu Przeworskiego

Z myślą o decyzjach, które w związku z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej będą niebawem podejmować ósmoklasiści, Powiat Przeworski wydał informator zawierający ofertę szkół ponadpodstawowych.

<Pobierz>

Zaproszenie na XIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

20.02.2020 r.

W dniu 26 lutego 2020 roku (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Przeworskiego

18.02.2020 r.
Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Przeworskiego

18 lutego br. w Urzędzie Gminy Przeworsk odbyło się posiedzenie Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Przeworskiego, którego organizatorami byli - Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele wszystkich samorządów gminnych z terenu powiatu przeworskiego oraz zaproszeni goście.

IV Ogólnopolskie Forum Samorządów

18.02.2020 r.
IV Ogólnopolskie Forum Samorządów

W dniach 14-15 lutego br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k/Rzeszowa odbyła się czwarta edycja Ogólnopolskiego Forum Samorządów. Powiat Przeworski reprezentował Wicestarosta Jerzy Mazur.

Jubileusz 100 Rocznicy Urodzin

11.02.2020 r.
Jubileusz 100 Rocznicy Urodzin

9 lutego br. swoje setne urodziny obchodziła Pani Maria, mieszkanka Gminy Tryńcza. Z tej okazji najlepsze życzenia Jubilatce złożył Starosta Przeworski Bogusław Urban. Życząc dobrego zdrowia, pomyślności oraz pogody ducha wręczył kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek. Nie zabrakło tortu urodzinowego, toastu za zdrowie Jubilatki oraz bukietu stu róż od wnuków i prawnuków.