Odcinkowe zamknięcia drogi Przeworsk – Ujezna – Pełkinie

17.09.2020 r.
Odcinkowe zamknięcia drogi Przeworsk – Ujezna ..

Firma STRABAG Sp. z o.o. w związku z prowadzeniem robót, informuje iż w dniach 21-26.09.2020r. będą wprowadzane odcinkowe zamknięcia drogi nr P 1592R Przeworsk – Ujezna – Pełkinie (na odcinku od przejazdu kolejowego na ul. Misiągiewicza do wiaduktu kolejowego w m. Rozbórz), zgodnie z zatwierdzonym Projektem Organizacji Ruchu.

Przekazanie sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla rodzin zastępczych

16.09.2020 r.
Przekazanie sprzętu komputerowego i audiowizualne..

16 września br. Starosta Przeworski Bogusław Urban, Dyrektor PCPR w Przeworsku Katarzyna Kowal, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Przeworsku Joanna Mordarska oraz koordynator projektu Józefa Kubrak starszy specjalista pracy socjalnej przekazali sprzęt komputerowy na ręce rodzin zastępczych spokrewnionych i niezawodowych, ponadto rodziny zawodowe otrzymały sprzęt audiowizualny.

Zaproszenie na XVI sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

15.09.2020 r.

W dniu 18 września 2020 roku (piątek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XVI sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Przeworsku

15.09.2020 r.
Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Przeworsku..

W dniu 15 września br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się posiedzenie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku. Na podstawie uchwały Rady Powiatu Przeworskiego Nr XV/168/20 z dnia 27 lipca 2020 roku został rozszerzony skład osobowy Rady Społecznej SP ZOZ o przedstawicieli wszystkich gmin miejskich i wiejskich z terenu powiatu przeworskiego.

Podsumowanie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w Powiecie Przeworskim

11.09.2020 r.
Podsumowanie rekrutacji do szkół ponadpodstawowy..

W dniu 11 września br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się konferencja prasowa Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana i dyrektorów szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat przeworski. Tematem spotkania było podsumowanie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.