Podziękowanie Siostrze Dyrektor Małgorzacie Gil za pracę w Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku

05.01.2023 r.
Podziękowanie Siostrze Dyrektor Małgorzacie Gil ..

W Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyło się spotkanie, podczas którego Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wicestarosta Jacek Kierepka podziękowali Siostrze Dyrektor Małgorzacie Gil za pełną serca i empatii pracę, troskę o mieszkańców oraz wkład w rozwój Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku.

Podsumowanie inwestycji 2022

Podsumowanie inwestycji - Inwestycje i prace związane z przebudową PKD

30.12.2022 r.
Podsumowanie inwestycji - Inwestycje i prace zwią..

Inwestycje i prace związane z przebudową PKD

- Łączna wartość inwestycji 64 971 395,90 zł
"Rewitalizacja Kolei Dojazdowej Przeworsk Wąskotorowy - Dynów". Modernizacji i przebudowie podlega łącznie ponad 30 km torowiska od Dynowa do Kańczugi.
- Wartość projektu I i II etapu realizacji tej inwestycji 56 273 215,55 zł
- dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 37 636 407,49 zł.

Podsumowanie inwestycji - Inwestycje w Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo - Parkowym

30.12.2022 r.
Podsumowanie inwestycji - Inwestycje w Muzeum w Pr..

Inwestycje w Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo - Parkowym

Łączna kwota inwestycji: 6 970 182,14 zł

Domek Ogrodnika

- kwota zadania 120 796 zł

- dotacja celowa ze środków Powiatu Przeworskiego,

Podsumowanie inwestycji - budowa farmy fotowoltaicznej wraz z wewnętrzną siecią energetyczną oraz systemem magazynowania energii

30.12.2022 r.
Podsumowanie inwestycji - budowa farmy fotowoltaic..

„Nowoczesne rozwiązania energetyczne – budowa farmy fotowoltaicznej wraz z wewnętrzną siecią energetyczną oraz systemem magazynowania energii”.

Wartość inwestycji: 19 552 080 zł,

- dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład:

Program Inwestycji Strategicznych 15 200 000 zł.