Gminne Uroczystości Dożynkowe w Wylewie

26.08.2019 r.
Gminne Uroczystości Dożynkowe w Wylewie

25 sierpnia br. Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur uczestniczył w Gminnych Uroczystościach Dożynkowych w Wylewie. Rozpoczęły się one Mszą Świętą w kościele pw. WNMP w Sieniawie, podczas której poświęcone zostały wieńce dożynkowe i chleb.

Dożynki Gminne w Białobokach

19.08.2019 r.
Dożynki Gminne w Białobokach

18 sierpnia br. Starosta Przeworski Bogusław Urban uczestniczył w Dożynkach Gminy Gać, które odbyły się w Centrum Kulturalno - Edukacyjnym w Białobokach.

Kolejne wsparcie dla Powiatowego Zarządu Dróg

19.08.2019 r.
Kolejne wsparcie dla Powiatowego Zarządu Dróg

Początkiem sierpnia sfinalizowano zakup nowego Citroena Berlingo trzeciej generacji, zastąpi on swojego poprzednika model z roku 1999, który przejechał w PZD blisko 400 tys. kilometrów. Po pozytywnych doświadczeniach w eksploatacji tych samochodów, postawiono na wersję z 1,5 litrowym trwałym i niezawodnym silnikiem diesla w technologii BlueHDI, spełniającym restrykcyjne normy emisji spalin.

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej będzie nieczynny w dniu 16 sierpnia 2019 roku

12.08.2019 r.
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej będzie nieczynny w dniu 16 sierpnia 2019 roku

Uprzejmie informujemy, że Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej prowadzony przez Fundację Rozwoju i Wsparcia „Pasieka”, usytuowany przy ul. Lwowskiej 16 w Przeworsku będzie nieczynny w dniu 16 sierpnia 2019 roku (piątek).
W zamian Fundacja będzie udzielała nieodpłatnej pomocy prawnej w dniu 23 sierpnia 2019 roku w godzinach od 9:00 do 13:00.

Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego

06.08.2019 r.
Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego

6 sierpnia w przeworskim ratuszu odbył się Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego, którego inicjatorami byli: Starosta Przeworski Bogusław Urban i Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel.