Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku z akredytacją Erasmus+

09.04.2021 r.
Zespół Szkół Zawodowych w Przeworsku z akredyt..

Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku decyzją Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu Erasmus+ uzyskał Akredytację w sektorze Edukacja dorosłych / Kształcenie i szkolenia zawodowe / Edukacja szkolna złożonych w ramach akcji 1. programu Erasmus+ w konkursie 2020.

„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku” w ramach Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2020”

08.04.2021 r.
„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szk..

8 kwietnia br. w budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się podpisanie umowy na zadanie „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2020” pomiędzy Powiatem Przeworskim reprezentowanym przez Starostę Bogusława Urbana, Wicestarostę Jacka Kierepkę przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Kowal oraz wykonawcą inwestycji Arkadiuszem Gagat właścicielem Firmy Handlowej ,,SOLO” z siedzibą w Przeworsku. W spotkaniu uczestniczyli również Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa – Jedynak, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku Stanisław Mrugała. Po podpisaniu umowy uczestnicy spotkania udali się na teren budowy aby przyjrzeć się lokalizacji planowanych działań.

Powiat Przeworski dba o zabytki

07.04.2021 r.
Powiat Przeworski dba o zabytki..

Rada Powiatu Przeworskiego uchwałą nr XXI/232/21 z dnia 29 marca 2021 r. przyznała dotacje celowe z budżetu samorządu powiatowego w wysokości 200 000 zł na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków usytuowanym na terenie Powiatu Przeworskiego.

Życzenia Wielkanocne

01.04.2021 r.

Życzenia Wielkanocne

Zaproszenie na XXI sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

23.03.2021 r.

Herb PP

W dniu 29 marca 2021 roku  (tj. poniedziałek) o godz. 13:00 w formie zdalnej odbędzie się XXI sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.
PORZĄDEK OBRAD: