Jubileusz 70-lecia powstania Miejskiego Klubu Sportowego w Kańczudze

01.07.2019 r.
Jubileusz 70-lecia powstania Miejskiego Klubu Sportowego w Kańczudze

W niedzielę, 30 czerwca br. na stadionie sportowym w Kańczudze odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 70-lecia Miejskiego Klubu Sportowego. W uroczystości uczestniczył Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Opowieści wąskotorowe dla Niepodległej 1904-2019 – 29, 30 czerwca 2019 r.

28.06.2019 r.
Opowieści wąskotorowe dla Niepodległej 1904-2019 – 29, 30 czerwca 2019 r.

Kolejne spotkanie z Opowieściami wąskotorowymi dla Niepodległej już w ten weekend, tym razem na stacji Jawornik Polski. Serdecznie zapraszamy.

29 czerwca godz. 16.00 - „Przyjaciele wąskiego toru”,

30 czerwca godz. 16.00 - Program artystyczny w wykonaniu Kapeli „Ta joj” z Przemyśla oraz teatru T.G. „Sokół” w Dynowie.

XVI Festiwal Tańca w Sieniawie

27.06.2019 r.
XVI Festiwal Tańca w Sieniawie

26 czerwca br. w  sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie odbył się XVI Festiwal Tańca. W tym cyklicznym wydarzeniu, którego organizatorem jest Dyrektor, Pracownicy i Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Sieniawie, uczestniczył Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur. Publiczność obejrzała prezentacje taneczne w wykonaniu uczestników ŚDS z terenu województwa podkarpackiego. Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy i upominki.

Dzień z Mlekiem w Zarzeczu

27.06.2019 r.
Dzień z Mlekiem w Zarzeczu

23 czerwca br. Starosta Przeworski Bogusław Urban, na zaproszenie Prezesa Podkarpackiej Izby Rolniczej, Dyrektora Biura Podkarpackiej Izby Rolniczej i Wójta Gminy Zarzecze, uczestniczył w Dniu z Mlekiem – promocji mleka, połączonym z powitaniem wakacji z Gminą Zarzecze oraz Dniem Miodu i Świętem Pieroga. Impreza odbyła się na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Zarzeczu.

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTIF

26.06.2019 r.
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTIF

23 czerwca br. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu przeprowadzono Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTIF, w których uczestniczył Starosta Przeworski Bogusław Urban.