Oddanie do użytku drogi powiatowej Tryńcza – Wólka Małkowa i ścieżki rowerowej

09.06.2020 r.
Oddanie do użytku drogi powiatowej Tryńcza – W..

9 czerwca br. symbolicznym przecięciem wstęgi oficjalnie oddano do użytku przebudowaną drogę powiatową relacji Tryńcza – Wólka Małkowa wraz z wydzielonym pasem dla rowerzystów. W uroczystości udział wzięli m.in. Starosta Przeworski Bogusław Urban, Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku Robert Mądry wraz z pracownikami, radni oraz przedstawiciele Wykonawcy.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych VULCAN

09.06.2020 r.
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych VULCAN..

Zapraszamy do obejrzenia pokazu systemu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych firmy VULCAN. Pokaz jest przeznaczony dla Kandydatów oraz Rodziców.

Spotkanie w ramach programu "Stop suszy!"

08.06.2020 r.
Spotkanie w ramach programu "Stop suszy!"..

5 czerwca br. w Urzędzie Gminy Przeworsk odbyło się spotkanie, którego tematem był program kształtowania zasobów wodnych na terenach rolniczych „Stop suszy!”. „To nowatorskie podejście do zarządzania retencją korytową, odtworzeniem przybrzeżnych rozlewisk rzecznych i zastawek na rowach melioracyjnych” – czytamy na stronie programu.

Otwarcie Biura Podawczego Starostwa Powiatowego i Powiatowego Urzędu Pracy

02.06.2020 r.
Otwarcie Biura Podawczego Starostwa Powiatowego i ..

W celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa obsługi mieszkańców, 2 czerwca br. uruchomiliśmy Biuro Podawcze Starostwa Powiatowego i Powiatowego Urzędu Pracy. Mieszczące się w holu biuro, czynne jest w godzinach pracy urzędu. Interesanci mogą składać pisma, otrzymać wzory wniosków i formularzy, a także uzyskać niezbędne informacje - bez konieczności odwiedzania wydziałów odpowiedzialnych za daną sprawę.

Starostwo Powiatowe w Przeworsku przywraca bezpośrednią obsługę interesantów

02.06.2020 r.
Starostwo Powiatowe w Przeworsku przywraca bezpoś..

Starostwo Powiatowe w Przeworsku informuje, że od 2 czerwca br. przywraca możliwość bezpośredniej obsługi interesantów, przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych, tj.:

- po wejściu do budynku urzędu obowiązkowo należy zdezynfekować ręce (dozowniki z płynem do dezynfekcji znajdują się w holu),