Przegląd Artystyczny Osób Chorych, Niepełnosprawnych oraz Seniorów z Dziennych Domów i Klubów Seniora

14.06.2022 r.
Przegląd Artystyczny Osób Chorych, Niepełnospra..

14 czerwca br. Starosta Przeworski Bogusław Urban wziął udział w Przeglądzie Artystycznym Osób Chorych, Niepełnosprawnych oraz Seniorów z Dziennych Domów i Klubów Seniora.

Występy artystyczne uczestników miały miejsce na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Zarzeczu.

Koncert filmowo - musicalowy Joanny Aleksandrowicz "Od Nocy do Nocy"

13.06.2022 r.
Koncert filmowo - musicalowy Joanny Aleksandrowicz..

W piątek wieczorem 10 czerwca br. na łonie natury, na tle Pałacu Lubomirskich w Przeworsku - oświetlonego iluminacją świetlną odbył się koncert filmowo - musicalowy, Joanny Aleksandrowicz "Od Nocy do Nocy", pod patronatem honorowym Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana.

II miejsce uczennic ze Szkoły Podstawowej w Rozborzu w XXIX Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”

13.06.2022 r.
II miejsce uczennic ze Szkoły Podstawowej w Rozbo..

13 czerwca br. starostowie Bogusław Urban i Jacek Kierepka złożyli gratulacje uczennicom Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu w Rozborzu - Annie Powroźnik i Amelii Porębnej za zajęcia II miejsca na szczeblu centralnym w XXIX Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”.

Podziękowania oraz gratulacje dla mł. asp. Szymona Rozpotyńskiego

13.06.2022 r.
Podziękowania oraz gratulacje dla mł. asp. Szymo..

Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wicestarosta Jacek Kierepka złożyli serdeczne podziękowania oraz gratulacje mł. asp. Szymonowi Rozpotyńskiemu Dyżurnemu Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu za wzorową postawę oraz szybką i odważną interwencję na terenie powiatu przeworskiego, jakiej dokonał ratując ludzkie życie. "Zasługuje to na wielki szacunek oraz wdzięczność nie tylko rodziny i najbliższych uratowanego mężczyzny, ale także całego społeczeństwa".

Sukcesy uczniów z I LO w Przeworsku

13.06.2022 r.
Sukcesy uczniów z I LO w Przeworsku..

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Przeworsku mogą poszczycić się wysokimi osiągnięciami:
- Mistrzostwo Europy w karate kyokushinkai w kategorii 65 kg junior - Sebastian Goń,
- Wicemistrzostwo w Finale Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce 3x3 - dziewcząt - Amelia Janusz, Antonina Sala, Zuzanna Kulas, Julia Mirkiewicz.

Gratulujemy!