Zakończenie Projektu działaMY!

Zakończenie Projektu działaMY!..

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku w okresie od czerwca 2022 r. do grudnia 2022 r. realizowało projekt w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” Edycja 2022 r. pn. działaMY!, który był współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Koncerct Kolęd "Bliska Nam sercu Kolęda" w Rączynie

09.01.2023 r.
Koncerct Kolęd "Bliska Nam sercu Kolęda&quo..

8 stycznia br. Starosta Przeworski Bogusław Urban, wraz z radną Katarzyną Solarz wzięli udział w Koncercie Kolęd "Bliska Nam sercu Kolęda" w Rączynie. Organizatorami byłi: Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Wsi Rączyna oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Rączynie.

Młodzież z ZSZ i 1LO w Przeworsku wzięła udział w publicznej zbiórce na rzecz osób niepełnosprawnych

09.01.2023 r.
Młodzież z ZSZ i 1LO w Przeworsku wzięła udzia..

7 stycznia 2023 r. młodzież Zespołu Szkół Zawodowych i 1 Liceum Ogólnokształcącego w Przeworsku wzięła udział w publicznej zbiórce na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu powiatu przeworskiego. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie i działalność Domu Miłosierdzia w Przeworsku.

Dzień Seniora w Jagielle

09.01.2023 r.
Dzień Seniora w Jagielle..

6 stycznia 2023 r. w Jagielle odbyło się spotkanie seniorów połączone z dniem Babci i Dziadka. Udział wzięli m. in. Starosta Przeworski Bogusław Urban, radny powiatowy Krzysztof Bartuś, przewodnicząca Rady Gminy Tryńcza Zofia Nowak oraz radni z Jagiełły.

Pierwsze dziecko urodzone w 2023 r. w SP ZOZ w Przeworsku

05.01.2023 r.
Pierwsze dziecko urodzone w 2023 r. w SP ZOZ w Prz..

Nikodem to pierwszy chłopiec, który przyszedł na świat w 2023 roku w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.
Gratulacje z okazji narodzin synka, serdeczne życzenia zdrowia i samych radosnych chwil oraz upominki rodzicom Izabeli i Adrianowi złożyli Starosta Przeworski Bogusław Urban, Wicestarosta Jacek Kierepka, p.o. Dyrektor SP ZOZ Robert Płaziak i Kierownik Oddziału Położniczo - Ginekologicznego lek. Andrzej Bielówka.