Rada Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Przeworsku

15.12.2021 r.
Rada Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Prz..

15 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się Rada Powiatowej Podkarpackiej Izby Rolniczej w Przeworsku. Starostę Przeworskiego Bogusława Urbana reprezentował Wicestarosta Jacek Kierepka .
Otwarcia i przywitania gości dokonał Przewodniczący Rady Powiatowej PIR w Przeworsku Jan Wilk.

Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Przeworsku

15.12.2021 r.
Posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Przeworsku..

15 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Przeworsku.
Przewodniczący Rady Społecznej Bogusław Urban przedłożył projekty pięciu uchwał dotyczących planu finansowego szpitala.

Światełko betlejemskie w Starostwie

14.12.2021 r.
Światełko betlejemskie w Starostwie..

14 grudnia br. Starostwo Powiatowe w Przeworsku odwiedzili przedstawiciele 6 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej z Jawornika Polskiego, którzy przekazali Staroście Przeworskiemu Bogusławowi Urbanowi Światełko Betlejemskie.

Sesja Naukowa „Z Dziejów Miasta i Powiatu Przeworskiego w XX wieku”

13.12.2021 r.
Sesja Naukowa „Z Dziejów Miasta i Powiatu Przew..

11 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się Sesja Naukowa „Z Dziejów Miasta i Powiatu Przeworskiego w XX wieku” wraz z promocją monografii z serii wydawniczej PRZEWORSK – MAŁA OJCZYZNA wydanie jubileuszowe z okazji 100. Rocznicy powstania Policji Państwowej 1919 – 2019.
Organizatorami wydarzenia byli Bogusław Urban Starosta Przeworski, Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo - Parkowy, Regionalne Towarzystwo Naukowe w Przeworsku.
Sesję otworzyli Jacek Kierepka Wicestarosta Przeworski i Łukasz Mróz Dyrektor Muzeum w Przeworsku.

Zaproszenie na XXVIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

08.12.2021 r.

herb

W dniu 21 grudnia 2021 roku (tj. wtorek) o godz. 13:00 odbędzie się XXVIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.