Deklaracja o utworzeniu Transgranicznego Obszaru Funkcjonalnego „Brama Przemyska” podpisana

24.02.2020 r.

Starosta Przeworski Bogusław Urban, Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska oraz przedstawiciele 14 samorządów z Polski i Ukrainy podpisali Deklarację o utworzeniu Transgranicznego Obszaru Funkcjonalnego pod nazwą "Brama Przemyska". Uroczystość odbyła się podczas konferencji „Europa Karpat” w dniu 22 lutego br. w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie.

Informator o szkołach ponadpodstawowych Powiatu Przeworskiego

20.02.2020 r.
Informator o szkołach ponadpodstawowych Powiatu Przeworskiego

Z myślą o decyzjach, które w związku z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej będą niebawem podejmować ósmoklasiści, Powiat Przeworski wydał informator zawierający ofertę szkół ponadpodstawowych.

<Pobierz>

Zaproszenie na XIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

20.02.2020 r.

W dniu 26 lutego 2020 roku (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Przeworskiego

18.02.2020 r.
Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Przeworskiego

18 lutego br. w Urzędzie Gminy Przeworsk odbyło się posiedzenie Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Przeworskiego, którego organizatorami byli - Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele wszystkich samorządów gminnych z terenu powiatu przeworskiego oraz zaproszeni goście.

IV Ogólnopolskie Forum Samorządów

18.02.2020 r.
IV Ogólnopolskie Forum Samorządów

W dniach 14-15 lutego br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k/Rzeszowa odbyła się czwarta edycja Ogólnopolskiego Forum Samorządów. Powiat Przeworski reprezentował Wicestarosta Jerzy Mazur.