Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji w Przeworsku i Kańczudze

04.05.2022 r.
Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji w Prz..

Narodowe Święto Trzeciego Maja w 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja obchodziły władze Powiatu Przeworskiego.

Przeworsk – Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny w klasztorze OO. Bernardynów. Kwiaty pod tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja złożyli Starosta Przeworski Bogusław Urban, Wicestarosta Jacek Kierepka i Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa-Jedynak oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego Paweł Tworek wraz z Członkami Zarządu Powiatu Przeworskiego – Wiesławem Bukowskim i Mieczysławem Żukiem.

4 maja Dzień Strażaka

Święto Drewna i Lasu w Majdanie Sieniawskim

04.05.2022 r.
Święto Drewna i Lasu w Majdanie Sieniawskim..

30 kwietnia br. w Majdanie Sieniawskim odbyło się Święto Drewna i Lasu – Majdańskie Paleciaki. Powiat Przeworski reprezentował Wicestarosta Jacek Kierepka.

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

01.05.2022 r.

flaga

Umowa na zadanie pn. „Rewitalizacja budynku stacyjnego w Kańczudze oraz wieży wody i budynku magazynowego wraz z zagospodarowaniem terenu” podpisana

29.04.2022 r.
Umowa na zadanie pn. „Rewitalizacja budynku stac..

29 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku została podpisana umowa na zadanie pn. „Rewitalizacja budynku stacyjnego w Kańczudze oraz wieży wody i budynku magazynowego wraz z zagospodarowaniem terenu”.

Umowa została podpisana pomiędzy Powiatowym Zarządem Dróg w Przeworsku reprezentowanym przez Dyrektora Roberta Mądrego a Wykonawcą - firmą Usługi Budowlane "Romex" Roman Zawitkowski, w obecności Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana i Wicestarosty Jacka Kierepki.