Jesienna akcja doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

08.09.2022 r.
Jesienna akcja doustnych szczepień lisów wolno ..

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w terminie 22 września - 1 października 2022 r. jesiennej akcji szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Uodparnianie lisów, podobnie jak w latach poprzednich, przebiegać będzie w formie samolotowych zrzutów szczepionki doustnej.

Dodatkowo informujemy, że termin rozpoczęcia przedmiotowej akcji może ulec zmianie. Wówczas stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii http://wiw.krosno.pl.

Zaproszenie na XXXIX sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (sesja nadzwyczajna)

06.09.2022 r.

herb

W dniu 8 września 2022 roku (tj. czwartek ) o godz. 13:00 odbędzie się sesja nadzwyczajna Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (XXXIX sesja).

Zaproszenie na XXXVIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (sesja nadzwyczajna)

06.09.2022 r.

herb

W dniu 8 września 2022 roku (tj. czwartek) o godz. 15:00 odbędzie się sesja nadzwyczajna Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (XXXVIII sesja).

Uroczystość nadania sztandaru Szkole Podstawowej w Gaci

03.09.2022 r.
Uroczystość nadania sztandaru Szkole Podstawowej..

2 września br. odbyło się uroczyste nadanie sztandaru Szkole Podstawowej im. Ignacego Solarza w Gaci połączone z gminnym rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023. Wśród zaproszonych gości znalazł się Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Uroczystość otwarcia i poświęcenia sali gimnastycznej w Siennowie

02.09.2022 r.
Uroczystość otwarcia i poświęcenia sali gimnas..

2 września br. Starosta Przeworski Bogusław Urban, na zaproszenie Tomasza Burego - Wójta Gminy Zarzecze, Przewodniczącej Rady Gminy Zarzecze Małgorzaty Byrwy, Mieszkańców Wsi Siennów, wziął udział w uroczystym otwarciu i poświęceniu sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Siennowie z udziałem Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka.