Spotkanie Noworoczne Prezesów Ludowych Klubów Sportowych

27.01.2020 r.
Spotkanie Noworoczne Prezesów Ludowych Klubów Sportowych

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku wspólnie ze Starostwem Powiatowym było organizatorem Noworocznego Spotkania z udziałem Prezesów Ludowych Klubów Sportowych powiatu przeworskiego. W spotkaniu, które odbyło się w dniu 25 stycznia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku, udział wziął Sekretarz Powiatu Przeworskiego Jan Śliwa.

Zaproszenie na XII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

24.01.2020 r.

W dniu 31 stycznia 2020 roku  (piątek ) o godz. 11 00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

Tradycyjne spotkanie opłatkowe PWSW w Przemyślu

24.01.2020 r.
Tradycyjne spotkanie opłatkowe PWSW w Przemyślu

23 stycznia br. odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe wspólnoty akademickiej Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu z udziałem gościa honorowego, a zarazem wykładowcy - Proboszcza Parafii pw. św. Michała Archanioła w Kańczudze ks. prałata dra Wojciech Paca. Profesorów, wykładowców, pracowników, studentów oraz gości, wśród których był m.in. Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur, powitał Rektor PWSW.

Spotkanie Noworoczne w Adamówce

22.01.2020 r.
Spotkanie Noworoczne w Adamówce

21 stycznia br. Starosta Przeworski Bogusław Urban, na zaproszenie Przewodniczącego Rady Gminy Adamówka oraz Wójta Gminy, wziął udział w Spotkaniu Noworocznym. Odbyło się ono w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce. W świąteczną atmosferę wprowadzili wszystkich uczniowie szkoły przedstawiając jasełka.

Uroczystość noworoczna Polskiego Związku Niewidomych

21.01.2020 r.
Uroczystość noworoczna Polskiego Związku Niewidomych

21 stycznia br. Sekretarz Powiatu Przeworskiego Jan Śliwa uczestniczył w spotkaniu noworocznym z członkami Polskiego Związku Niewidomych Koła Powiatowego w Przeworsku. W imieniu Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana przekazał Prezesowi Koła list z noworocznymi życzeniami.