Wręczenie nagród laureatom XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

15.06.2022 r.
Wręczenie nagród laureatom XII Ogólnopolskiego ..

W Starostwie Powiatowym w Przeworsku wręczone zostały nagrody laureatom XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” pod Patronatem Honorowym Starosty Przeworskiego Bogusław Urban.

Jubileusz 20-lecia nadania Szkole Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach

15.06.2022 r.
Jubileusz 20-lecia nadania Szkole Podstawowej im. ..

15 czerwca br. Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach świętowała Jubileusz 20-lecia nadania imienia.

Starostę Przeworskiego Bogusława Urbana reprezentowała Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Przeworsku Joanna Mordarska.

Informujemy, że 17.06.2022 r. Urząd będzie nieczynny

14.06.2022 r.

info

Przegląd Artystyczny Osób Chorych, Niepełnosprawnych oraz Seniorów z Dziennych Domów i Klubów Seniora

14.06.2022 r.
Przegląd Artystyczny Osób Chorych, Niepełnospra..

14 czerwca br. Starosta Przeworski Bogusław Urban wziął udział w Przeglądzie Artystycznym Osób Chorych, Niepełnosprawnych oraz Seniorów z Dziennych Domów i Klubów Seniora.

Występy artystyczne uczestników miały miejsce na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Zarzeczu.

Koncert filmowo - musicalowy Joanny Aleksandrowicz "Od Nocy do Nocy"

13.06.2022 r.
Koncert filmowo - musicalowy Joanny Aleksandrowicz..

W piątek wieczorem 10 czerwca br. na łonie natury, na tle Pałacu Lubomirskich w Przeworsku - oświetlonego iluminacją świetlną odbył się koncert filmowo - musicalowy, Joanny Aleksandrowicz "Od Nocy do Nocy", pod patronatem honorowym Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana.