Zaproszenie na XLI sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (sesja nadzwyczajna)

20.09.2022 r.

herb

W dniu 23 września 2022 roku (tj. piątek) o godz. 14:00 odbędzie się sesja nadzwyczajna Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (XLI sesja).

Koncert dla wolnej Ukrainy

19.09.2022 r.
Koncert dla wolnej Ukrainy..

16 września br. w trzecim dniu "Lubomirski Festival" przy Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo - Parkowym publiczność wysłuchała "Koncertu dla wolnej Ukrainy" w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Lwowskiej.
Swoją obecnością zaszczyciła konsul generalna Francji Anne Schmidt-Riou.
Powiat Przeworski reprezentował Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku Łukasz Kawaliło.

Zainaugurowano Lubomirski Festiwal

15.09.2022 r.
Zainaugurowano Lubomirski Festiwal..

14 września br. w Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo-Parkowym, zainaugurowano Lubomirski Festiwal, który po raz pierwszy odbywa się w Przeworsku, poświęcony pamięci Księcia Władysława Lubomirskiego – kompozytora, ale przede wszystkim mecenasa kultury.
W wydarzeniu udział wzięli: Wicestarosta Jacek Kierepka, Sekretarz Jan Śliwa oraz Radny Tomasz Syk. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wicemarszałek Województwa Piotr Pilch i Członek Zarządu Anna Huk.

Zaproszenie na XL sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (sesja nadzwyczajna)

14.09.2022 r.

herb

W dniu 16 września 2022 roku (tj. piątek) o godz. 8.00 odbędzie się sesja nadzwyczajna Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (XL sesja).

Szkolenie pracowników socjalnych z terenu Powiatu Przeworskiego

13.09.2022 r.
Szkolenie pracowników socjalnych z terenu Powiatu..

9 września 2022 r., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się szkolenie zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku na temat podniesienia poziomu bezpieczeństwa pracowników socjalnych oraz sporządzania decyzji administracyjnych w oparciu o Kodeks Postępowania Administracyjnego.