Podpisano umowę na wykonanie prac zagospodarowania poscaleniowego w m. Łopuszka Wielka

07.06.2024 r.
Podpisano umowę na wykonanie prac zagospodarowani..

7 czerwca 2024 roku została podpisana umowa na Wykonanie prac zagospodarowania poscaleniowego na zadaniu: „Budowa lub przebudowa dróg transportu rolnego,  renowacja rowów melioracyjnych i rekultywacja gruntów” dla projektu: „Scalenie gruntów wsi Łopuszka Wielka, gm. Kańczuga oraz umowa na wykonanie usługi pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego również dla tego projektu.

Podpisano umowę na budowę chodnika Urzejowice - Krzeczowice - Siennów

07.06.2024 r.
Podpisano umowę na budowę chodnika Urzejowice - ..

7 czerwca br. podpisano umowę na realizację zadania pn. "Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej P 1605R Urzejowice - Krzeczowice – Siennów w km 0+285 - 0+530"
Umowa została zawarta pomiędzy:
F.H.U. „PŁOTEX” Mariusz Płocica

Podpisano umowę na "Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. Rozbudowa drogi powiatowej Gorliczyna - Przeworsk"

06.06.2024 r.
Podpisano umowę na "Pełnienie funkcji inspe..

Pomiędzy Powiatowym Zarządem Dróg w Przeworsku reprezentowanym przez Dyrektora Roberta Mądrego a Firmą Usługową Marcin Pawłowski została podpisana umowa na realizację zadania pn. "Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 1569 R Gorliczyna – Przeworsk w km 3+494 – 4+318". W spotkaniu uczestniczył również Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Krzysztof Bartuś.

Techniczne oddanie wyremontowanego chodnika w ciągu drogi powiatowej Gorliczyna - Przeworsk

05.06.2024 r.
Techniczne oddanie wyremontowanego chodnika w cią..

Informujemy, że 5 czerwca 2024 roku odbyło się techniczne oddanie chodnika w ciągu drogi powiatowej Gorliczyna - Przeworsk (km 0+096 – 1+108).

Umowa na remont została zawarta 11 grudnia 2023 roku, a już dzisiaj możemy się cieszyć nową inwestycją.

Podpisano umowę na budowę chodnika w ciągu drogi powiatowej NR P1587R w Przeworsku, ul. Chruściela

05.06.2024 r.
Podpisano umowę na budowę chodnika w ciągu drog..

5 czerwca br. została podpisana umowa na zadanie "Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej NR P1587R ul. Chruściela w km 1+220 – 1+565”.

Umowa została zawarta pomiędzy Powiatowym Zarządem Dróg w Przeworsku, reprezentowanym przez Dyrektora Roberta Mądrego, a Zakładem Komunalnym Sp. z o.o. w Żołyni, reprezentowanym przez Prezesa Bogusława Nicponia.

Wrtość inwestycji: 308 139,03 zł brutto

Powiat Przeworski: 300 000,00 zł