Podsumowanie działań podejmowanych w ramach projektu „Liderzy Kooperacji"

29.04.2021 r.
Podsumowanie działań podejmowanych w ramach proj..

29 kwietnia br. odbyło się spotkanie Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana oraz dyrektora PCPR Katarzyny Kowal z Panią Barbarę Ciurko - Malik reprezentującą Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. W trakcie spotkania podsumowano działania podejmowane w ramach projektu "Liderzy Kooperacji".

Czasowa zmiana organizacji ruchu dla drogi Przeworsk - Gorliczyna

29.04.2021 r.
Czasowa zmiana organizacji ruchu dla drogi Przewor..

W związku z realizacją projektu tymczasowej organizacji ruchu w ciągu drogi powiatowej nr 1580R w m. Gorliczyna wykonywanego dla zadania pn.: „Naprawa przejazdu kolejowo - drogowego linii 68 Lublin - Przeworsk km 174,706" informujemy, iż w dniach 5-11 maja 2021 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu dla w/w zadania.

Czasowa zmiana organizacji ruchu dla drogi Zawisłocze Trynieckie - Chodaczów

29.04.2021 r.
Czasowa zmiana organizacji ruchu dla drogi Zawisł..

W związku z realizacją projektu tymczasowej organizacji ruchu w ciągu drogi powiatowej nr 1274R w m. wykonywanego dla zadania pn.: „Naprawa przejazdu kolejowo - drogowego linii 68 Lublin - Przeworsk km 166,585" informujemy, iż w dniach 5-11 maja 2021 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu dla w/w zadania.

Pierwszy w Powiecie Przeworskim Punkt Szczepień Powszechnych już przyjmuje pacjentów

28.04.2021 r.
Pierwszy w Powiecie Przeworskim Punkt Szczepień P..

Punkt Szczepień Powszechnych został uruchomiony w Kańczuckim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Parkowej 10 w Kańczudze z inicjatywy samorządu powiatowego przy współpracy z samorządem miasta i gminy Kańczuga.
W komfortowych warunkach szczepienia wykonuje zespół z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.

Podpisanie umowy na projekt „Innowacyjne kształcenie w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku gwarancją sukcesu na rynku pracy”

27.04.2021 r.
Podpisanie umowy na projekt „Innowacyjne kształ..

W dniu 27 kwietnia br. została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Przeworskim reprezentowanym przez Bogusława Urbana Starostę Przeworskiego, Jacka Kierepkę Wicestarostę i Skarbnika Powiatu Przeworskiego Annę Kowal a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie reprezentowanym przez Dyrektora Tomasza Czopa na dofinasowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Innowacyjne kształcenie w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku gwarancją sukcesu na rynku pracy”. Wnioskodawcą projektu jest Powiat Przeworski.