Spotkanie opłatkowe dla Seniorów w Tryńczy

07.01.2020 r.
Spotkanie opłatkowe dla Seniorów w Tryńczy

4 stycznia br. Starosta Przeworski Bogusław Urban uczestniczył w spotkaniu opłatkowym dla Seniorów pod hasłem „Dobrze, że jesteście, by jak opłatkiem dzielić się miłością”. Spotkanie zorganizowano w hali sportowo-widowiskowej w Tryńczy.

Finał V Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Eko – szopka”

02.01.2020 r.
Finał V Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Eko – szopka”

20 grudnia 2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Świętoniowej odbył się Finał V Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Eko – szopka”. Organizatorami konkursu była Gmina Przeworsk, Szkoła Podstawowa w Świętoniowej i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej. Konkurs patronatem objął Starosta Przeworski, Nadleśnictwo Kańczuga i Gazeta Jarosławska.

20.12.2019 r.

Starosta Powiatu Przeworskiego informuje, że

KASA w Starostwie Powiatowym

w dniu 24 grudnia 2019 r. będzie czynna do godz. 11.00

a w dniu 31 grudnia 2019 r. będzie czynna do godz. 10.00

Informujemy, że dzień 27.12.2019 r. (piątek)

jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

W związku z powyższym Urząd będzie nieczynny.

Życzenia świąteczne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

20.12.2019 r.
Życzenia świąteczne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

20 grudnia br. delegacja z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia i Środowiskowego Domu Samopomocy w Przeworsku odwiedziła pracowników Starostwa Powiatowego w Przeworsku, by z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku złożyć serdeczne życzenia. Dzieci za piękne wierszyki i śpiew kolęd zostały obdarowane słodkimi upominkami.