Awaria centrali telefonicznej w SP ZOZ w Przeworsku

19.02.2024 r.
Awaria centrali telefonicznej w SP ZOZ w Przeworsk..

Dnia 19.02.2024 centrala telefoniczna SP ZOZ w Przeworsku uległa awarii.

Pracujemy nad jak najszybszym usunięciem usterki.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod tymczasowe numery kontaktowe lub mailowy.

REJESTRACJA: 608 550 015

IZBA PRZYJĘĆ: 698 769 995

SEKRETARIAT: 538 555 015

sekretariat@spzoz-przeworsk.pl

Zdanie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Przeworsku

12.02.2024 r.
Zdanie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w P..

9 lutego br. w fantastycznej atmosferze pożegnaliśmy doskonałego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku, bryg. Marcina Lachnika. Za jego zasługi dla naszej społeczności, ogromne podziękowania i życzenia szczęścia na przyszłej drodze w imieniu całego Powiatu Przeworskiego przekazali Starosta Bogusław Urban z Wicestarostą Jackiem Kierepką.

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Przeworsku (13.02.2024)

06.02.2024 r.
Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w..

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu przeworskiego (osoby fizyczne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, JST) na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich.

Nekrolog

02.02.2024 r.

nekrolog

Podpisano umowę na budowę chodnika i ścieżki rowerowej w m. Świętoniowa

31.01.2024 r.
Podpisano umowę na budowę chodnika i ścieżki r..

Pomiędzy Powiatowym Zarządem Dróg w Przeworsku a firmą DRO BRUK Bogdan Wojtuń została zawarta umowa na zadanie o nazwie „Budowa chodnika i ścieżki rowerowej w ciągu drogi powiatowej Nr P 1518R w km 5+334 – 6+284 w miejscowości Świętoniowa”. Wartość tej inwestycji to 607 039,99 zł. Projekt będzie finansowany wspólnie przez Powiat Przeworski i Gminę Przeworsk (po 50%). Termin realizacji to 11 miesięcy (zaprojektuj - zbuduj).