Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Tryńczy

15.07.2019 r.
Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Tryńczy

14 lipca br. na placu obok Szkoły Podstawowej w Tryńczy zorganizowane zostały ​Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. Uczestniczył w nich Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Opowieści wąskotorowe dla Niepodległej 1904-2019 – 13,14 lipca 2019 r.

12.07.2019 r.
Opowieści wąskotorowe dla Niepodległej 1904-2019 – 13,14 lipca 2019 r.

Kolejne spotkanie z „Opowieściami wąskotorowymi” dla Niepodległej już w ten weekend, tym razem na stacji Bachórz i Dynów. Serdecznie zapraszamy.

13 lipca godz. 14.00 Stacja Bachórz

Wystawa „Ku pamięci kap. Gracjana Fróga pseudonim Szczerbiec”. W namiocie zostanie zaprezentowana wystawa fotografii i pamiątek związanych z postacią kap. Gracjana Fróga urodzonego 8 grudnia 1911 r. we wsi Laskówka w ówczesnym powiecie brzozowskim obecnie Gmina Dynów powiat rzeszowski.

Aktualny rozkład jazdy Przeworskiej Kolei Dojazdowej na 13,14 lipca 2019 r.

12.07.2019 r.
Aktualny rozkład jazdy Przeworskiej Kolei Dojazdowej na 13,14 lipca 2019 r.

Poniżej zamieszczamy zmieniony rozkład jazdy "Pogórzanina" na najbliższy weekend.

Akcja informacyjno-edukacyjna „Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”

11.07.2019 r.
Akcja informacyjno-edukacyjna „Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”

10 lipca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się spotkanie w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej pod hasłem „Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”. Uczestniczył w nim m.in. Wicestarosta Powiatu Przeworskiego Jerzy Mazur oraz Naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Przeworsku Tomasz Kotliński.