Oddanie do użytku nowo wyremontowanych odcinków dróg powiatowych

29.12.2020 r.
Oddanie do użytku nowo wyremontowanych odcinków ..

29 grudnia br. Anna Schmidt Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej, Bogusław Urban Starosta Przeworski, Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska, Daniel Krawiec Wójt Gminy Przeworsk i Agnieszka Bukowa - Jedynak Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego dokonali otwarcia nowo wyremontowanego odcinka drogi powiatowej Przeworsk - Ujezna - Pełkinie oraz Rozbórz - Mirocin - Ożańsk.

Uchwalenie budżetu powiatu na 2021 rok

18.12.2020 r.
Uchwalenie budżetu powiatu na 2021 rok..

18 grudnia br. podczas obrad XIX sesji Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie budżetu na 2021 rok.

Spotkanie opłatkowe społeczności Warsztatów Terapii Zajęciowej

18.12.2020 r.
Spotkanie opłatkowe społeczności Warsztatów Te..

16 grudnia br. Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wicestarosta Jacek Kierepka uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym społeczności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Przeworsku, placówki Fundacji Pomocy Młodzieży "WZRASTANIE" w Lipniku w Łopuszce Małej.

W Kańczudze powstanie Targowisko Miejskie

18.12.2020 r.
W Kańczudze powstanie Targowisko Miejskie..

Podczas wizyty w Kańczudze Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch wraz ze Starostą Przeworskim Bogusławem Urbanem, Burmistrzem Miasta i Gminy Kańczuga Andrzejem Żygadło i Ks. Proboszczem dr Wojciechem Pacem odwiedzili teren na którym wkrótce ma powstać Targowisko Miejskie. Inwestycja o całkowitej wartości 1567 tys. zł zyskała dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Województwa Podkarpackiego 2014-2020 w wysokości 810 tys. zł.

Zaproszenie na XIX sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

17.12.2020 r.

Herb Powiatu Przeworskiego

W dniu 18 grudnia 2020 roku (piątek) o godz. 11:00 w formie zdalnej odbędzie się XIX sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

Zapraszamy na transmisję w serwisie youtube - link poniżej.