Ćwiczenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Przeworsku

28.10.2019 r.
Ćwiczenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Przeworsku

24 i 25 października 2019 r. odbyło się Powiatowe Ćwiczenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod kryptonimem „Katastrofa lotnicza – Powiat Przeworski 2019”. Tematem ćwiczenia było „Działanie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sytuacji wystąpienia pożaru po upadku statku powietrznego w kompleksie leśnym”. Ćwiczenie zorganizowane zostało zgodnie z rocznym planem pracy Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego na 2019 rok.

Prezentacja audytu na temat sytuacji ekonomiczno-finansowej SP ZOZ w Przeworsku

24.10.2019 r.
Prezentacja audytu na temat sytuacji ekonomiczno-finansowej SP ZOZ w Przeworsku

24 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się prezentacja oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku, jak również analiza jej przyczyn oraz przedstawienie prognozy na następne trzy lata na podstawie audytu przeprowadzonego przez Zakład Usług Konsultingowych Know How Sp. z o.o. w Szczecinie.

Konferencja pt. „Edukacja wobec wyzwań cyfrowego świata”

24.10.2019 r.
Konferencja pt. „Edukacja wobec wyzwań cyfrowego świata”

23 października br. w sali audiowizualnej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu odbyła się konferencja pt. „Edukacja wobec wyzwań cyfrowego świata” poświęcona zagadnieniom wykorzystywania nowych technologii w edukacji oraz nowoczesnych e-usług wdrożonych w ramach realizowanego projektu „Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne”. Jej organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu wraz z filiami w Przeworsku, Jarosławiu i Lubaczowie.

Zaproszenie na IX sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

23.10.2019 r.

W dniu 28 października 2019 roku (poniedziałek ) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się IX sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Dzień Seniora

18.10.2019 r.
Dzień Seniora

17 października br. Starosta Przeworski Bogusław Urban gościł na Dniu Seniora, którego organizatorem był Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Kańczudze. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem Hymnu Państwowego.