XV Podkarpacki Festiwal Zespołów Tańca Ludowego „Gacok”

06.06.2022 r.
XV Podkarpacki Festiwal Zespołów Tańca Ludowego..

W niedzielę 5 czerwca br. na Gackiej Górce odbył się XV Podkarpacki Festiwal Zespołów Tańca Ludowego „Gacok” pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego i Starosty Powiatu Przeworskiego Bogusława Urbana. Starostę reprezentował Radny Rady Powiatu Przeworskiego Jacek Pieniążek. Wśród zaproszonych gości był m.in. Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku Łukasz Kawaliło.

Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych w Badmintonie w Przeworsku

06.06.2022 r.
Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych w Badminto..

3 czerwca br. w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku odbył się Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych w Badmintonie o puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla pod Honorowym Patronatem Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana. W turnieju wzięło udział 14 zespołów, 7 w kategorii dziewcząt i 7 w kategorii chłopców. Łącznie prawie 60 dzieci z terenu Powiatu Przeworskiego.

Dzień Dziecka z POGÓRZANINEM

03.06.2022 r.
Dzień Dziecka z POGÓRZANINEM..

1 czerwca 2022 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej przy udziale Szkoły Podstawowej w Świętoniowej oraz Rady Rodziców zorganizowało „Dzień Dziecka z POGÓRZANINEM” dla dzieci Szkoły Podstawowej w Świętoniowej.

Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

01.06.2022 r.
Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego..

50 lat razem w małżeństwie to piękna rocznica. Z tej okazji Starosta Przeworski Bogusław Urban wspólnie z Wójt Gminy Gać Grażyną Pieniążek, Radnym Rady Powiatu Przeworskiego Jackiem Pieniążkiem, Przewodniczącym Rady Gminy Gać Lesławem Stańko wzięli udział w uroczystym wręczeniu Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanych przez Prezydenta RP.

Ogłoszenie o naborze wniosków - termin składania do 10.10.2022 r.

31.05.2022 r.
Ogłoszenie o naborze wniosków - termin składani..

Zarząd Powiatu Przeworskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium w dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim, na uczelni działającej na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2022.574 ze zm.), mającej siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.