Konkurs z wiedzy prawnej dla uczniów ze szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Przeworskiego

26.10.2020 r.
Konkurs z wiedzy prawnej dla uczniów ze szkół p..

We wtorek 13 października 2020 r.  w Przeworsku odbył się Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej dla uczniów ze szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Przeworskiego.

W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół:

1)    I Liceum Ogólnokształcące w Przeworsku,
2)    Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku,
3)    Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

Nowy Zarząd Rady Powiatu Przeworskiego

19.10.2020 r.
Nowy Zarząd Rady Powiatu Przeworskiego..

16 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się XVII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji. Jednym z najważniejszych punktów sesji było podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wicestarosty Powiatu Przeworskiego oraz Członka Zarządu Powiatu Przeworskiego.

Nagrody Starosty Przeworskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

16.10.2020 r.
Nagrody Starosty Przeworskiego z okazji Dnia Eduka..

15 października 2020 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wręczono Nagrody Starosty Przeworskiego. Nagrody zostały przyznane nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej oraz za zaangażowanie w codzienną pracę i wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek.

Nekrolog

13.10.2020 r.

Nekrolog

Zaproszenie na XVII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

12.10.2020 r.

W dniu 16 października 2020 roku (piątek) o godz. 1000 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XVII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD: