Informujemy, że 4.05.2021 r. Urząd będzie nieczynny

Informujemy, że dzień 4 maja 2021 r. (wtorek) jest dniem wolnym od pracy

dla pracowników Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

W związku z powyższym Urząd będzie nieczynny.

Punkt Szczepień Powszechnych w Przeworsku rusza 4 maja br.

30.04.2021 r.
Punkt Szczepień Powszechnych w Przeworsku rusza 4..

Szanowni Państwo,
4 maja br. ruszają szczepienia populacyjne w Przychodni A-W-Med w Przeworsku przeciwko COVID-19. Szczepienie będzie odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-14.30.

Zaproszenie na XXII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

herb

W dniu 7 maja  2021 roku  (tj. piątek ) o godz. 12 00 w formie zdalnej odbędzie się XXII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Podsumowanie działań podejmowanych w ramach projektu „Liderzy Kooperacji"

29.04.2021 r.
Podsumowanie działań podejmowanych w ramach proj..

29 kwietnia br. odbyło się spotkanie Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana oraz dyrektora PCPR Katarzyny Kowal z Panią Barbarę Ciurko - Malik reprezentującą Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. W trakcie spotkania podsumowano działania podejmowane w ramach projektu "Liderzy Kooperacji".

Czasowa zmiana organizacji ruchu dla drogi Przeworsk - Gorliczyna

29.04.2021 r.
Czasowa zmiana organizacji ruchu dla drogi Przewor..

W związku z realizacją projektu tymczasowej organizacji ruchu w ciągu drogi powiatowej nr 1580R w m. Gorliczyna wykonywanego dla zadania pn.: „Naprawa przejazdu kolejowo - drogowego linii 68 Lublin - Przeworsk km 174,706" informujemy, iż w dniach 5-11 maja 2021 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu dla w/w zadania.