Podsumowanie działań podejmowanych w ramach projektu „Liderzy Kooperacji"

29.04.2021 r.
Podsumowanie działań podejmowanych w ramach projektu „Liderzy Kooperacji"

29 kwietnia br. odbyło się spotkanie Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana oraz dyrektora PCPR Katarzyny Kowal z Panią Barbarę Ciurko - Malik reprezentującą Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. W trakcie spotkania podsumowano działania podejmowane w ramach projektu "Liderzy Kooperacji".

Projekt ten realizowany był w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna finansowanego ze środków EFS na lata 2014-2020, którego ROPS był liderem. Pani Barbara Ciurko - Malik przywiozła podziękowania za współpracę dla Powiatu Przeworskiego oraz przedstawicieli współpracujących w projekcie Zespołu kooperacji. Serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę w celu realizacji nowych projektów na rzecz mieszkańców naszego Powiatu.

Katarzyna Kowal

Dyrektor PCPR w Przeworsku

• Podsumowanie działań podejmowanych w ramach projektu „Liderzy Kooperacji"