XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Świętoniowej

20.06.2022 r.
XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Świętoniowej

19 czerwca br. w Świętoniowej odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. Organizatorami byli: Starosta Przeworski, Wójt Gminy Przeworsk, Komendant Powiatowy PSP w Przeworsku i Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Przeworsku.

Powiat Przeworski reprezentowali: Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa - Jedynak, Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Wiesław Bukowski, który przekazał list od Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana oraz Radny Rady Powiatu Przeworskiego i Prezes Honorowy Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Przeworsku Wiesław Kubicki.

W zawodach sportowo - pożarniczych wzięło udział 9 drużyn grupy A: Urzejowice, Widaczów, Ostrów, Świętoniowa, Czerwona Wola, Jagiełła, Sietesz, Maćkówka i Gać oraz 5 drużyn grupy C: Sietesz, Mirocin, Gać, Rożniatów i Tryńcza.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Grupa A:

1. OSP Widaczów

2. OSP Sietesz

3. OSP Gać

4. OSP Czerwona Wola

5. OSP Maćkówka

6. OSP Świętoniowa

7. OSP Ostrów

8. OSP Jagiełła

9. OSP Urzejowice

Grupa C:

1. OSP Gać

2. OSP Sietesz

3. OSP Mirocin

4. OSP Rożniatów

5. OSP Tryńcza

Najlepszą musztrę w grupie A zaprezentowała OSP Urzejowice, zaś w grupie C - OSP Rożniatów.

Fot. Gmina Przeworsk

• XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Świętoniowej