Wręczenie nagród laureatom konkursu „Bezpieczne wakacje 2019”

08.11.2019 r.
Wręczenie nagród laureatom konkursu „Bezpieczne wakacje 2019”

6 listopada br. Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur uczestniczył w uroczystym wręczeniu nagród tegorocznym laureatom powiatowego etapu konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2019”, które odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku.

Tematyka konkursu związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się znaleźć młody człowiek podczas okresu wakacyjnego. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznego zachowania w trakcie zabaw na podwórku, w domu, w lesie czy też nad akwenami wodnymi. Na konkurs wpłynęło 75 prac ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Laureaci konkursu:

w grupie wiekowej 6-9 lat: Bartosz Paluch, Julia Czereba, Małgorzata Siwak

w grupie wiekowej 10-12 lat: Julia Cieleń, Zofia Bemben, Patrycja Dyndał

w grupie wiekowej 13-15 lat: Milena Leja, Julia Socha, Karolina Boryło.

Wyróżnieni w konkursie:

Eliza Krupińska, Szczepan Gałka, Jakub Paluch.

Zwycięskie prace zostały przekazane do Komedy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie wezmą udział w finale wojewódzkim.

Fot. KPP w Przeworsku

• Wręczenie nagród laureatom konkursu „Bezpieczne wakacje 2019”