Podziękowania oraz gratulacje dla mł. asp. Szymona Rozpotyńskiego

13.06.2022 r.
Podziękowania oraz gratulacje dla mł. asp. Szymona Rozpotyńskiego

Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wicestarosta Jacek Kierepka złożyli serdeczne podziękowania oraz gratulacje mł. asp. Szymonowi Rozpotyńskiemu Dyżurnemu Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu za wzorową postawę oraz szybką i odważną interwencję na terenie powiatu przeworskiego, jakiej dokonał ratując ludzkie życie. "Zasługuje to na wielki szacunek oraz wdzięczność nie tylko rodziny i najbliższych uratowanego mężczyzny, ale także całego społeczeństwa".

W spotkaniu udział wziął Rafał Kijanka Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, st. kpt. Paweł Szkoła Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Jarosławiu.

• Podziękowania oraz gratulacje dla mł. asp. Szymona Rozpotyńskiego