Podpisanie umowy na przebudowę mostu w miejscowości Pantalowice

05.10.2022 r.
Podpisanie umowy na przebudowę mostu w miejscowości Pantalowice

5 października br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku została podpisana umowa na realizację zadania pn. „Przebudowa mostu w miejscowości Pantalowice” polegająca na przebudowie mostu na potoku bez nazwy w ciągu drogi powiatowej Nr P 1623 R w km 4+028,5 wraz z dojazdami”.
Umowę podpisali: Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku Robert Mądry i wykonawca Marian Wołczyk – właściciel firmy MG Infrastruktura, w obecności Starosty Powiatu Przeworskiego Bogusława Urbana, Wicestarosty Jacka Kierepki, radnych powiatowych Krzysztofa Bartusia i Tomasza Syka oraz kierownika robót Grzegorza Krausa.

Wartość inwestycji: 2 416 783,90 zł, w tym:
- Powiat Przeworski: 1 508 283,90 zł,
- środki zewnętrzne – Rezerwa Subwencji Ogólnej Budżetu Państwa: 908 500,00 zł.
Zakres robót:
- budowa przepustu pod koroną drogi w km 4+028,50,
- budowa przepustu pod koroną drogi w km 4+225,50,
- przebudowadróg dojazdowychna odcinku 253 m – w tym przebudowa drogi (nawierzchnia oraz chodniki).

• Podpisanie umowy na przebudowę mostu w miejscowości Pantalowice