Podpisanie umów z PFRON

30.06.2021 r.
Podpisanie umów z PFRON

30 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyło się podpisanie umów w ramach obszaru B,D i F „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Umowy zostały zawarte pomiędzy Powiatem Przeworskim, Gminą Tryńcza i Fundacją Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II WZRASTANIE w Lipniku z/s Łopuszka Mała. Powiat Przeworski reprezentowali: Bogusław Urban – Starosta, Jacek Kierepka – Wicestarosta, Anna Kowal- Skarbnik, Gminę Tryńcza: Ryszard Jędruch – Wójt oraz Jolanta Flak – Skarbnik, natomiast  Fundację - Anna Sęk – Prezes Zarządu i Janusz Gałas – Członek Zarządu.

Przedmiotem podpisanych umów jest realizacja przez Beneficjentów „Programu wyrównywania różnic między regionami III”:

- w obszarze B – Gmina Tryńcza otrzymała środki finansowe w wysokości 150 000,00 zł z przeznaczeniem na realizację projektu pt. „Montaż windy osobowej dla osób z niepełnosprawnością w Urzędzie Gminy Tryńcza”.

- w obszarze D – Gmina Tryńcza otrzymała środki finansowe w wysokości 91 447,00 zł z przeznaczeniem na realizację projektu pt. „Zakup mikrobusa przeznaczonego do przewozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Tryńcza do ośrodków terapii zajęciowej”

- w obszarze F – Fundacja Pomocy Młodzieżyotrzymała środki finansowe w wysokości 190 518,47 zł z przeznaczeniem na realizację projektu pt. „Prace zabezpieczające fundamenty, remont zaplecza magazynowego, gabinetu rehabilitacji i wymiana wykładzin PCW w pomieszczeniach Warsztatów Terapii Zajęciowych w Przeworsku”.

• Podpisanie umów z PFRON