Msza św. dziękczynna w intencji Prezydenta RP

29.05.2023 r.
Msza św. dziękczynna w intencji Prezydenta RP

28 maja br. w uroczystość Zesłania Ducha Świętego w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Kańczudze, pod przewodnictwem Proboszcza ks. prał. dra Wojciecha Paca, odprawiona została msza święta dziękczynna za opiekę Bożą nad Prezydentem RP dr. Andrzejem Dudą wraz z prośbą o mądrość i siłę dla Niego w sprawowaniu urzędu przez wstawiennictwo Św. Andrzeja Boboli.

W modlitwie uczestniczyli m.in. rodzice Prezydenta prof. Janina Milewska - Duda i prof. Jan Tadeusz Duda, Starosta Przeworski Bogusław Urban, Wicestarosta Jacek Kierepka, Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku Łukasz Kawaliło.

fot. Mirosław Hajnosz

• Msza św. dziękczynna w intencji Prezydenta RP