Dzień z Mlekiem w Zarzeczu

27.06.2019 r.
Dzień z Mlekiem w Zarzeczu

23 czerwca br. Starosta Przeworski Bogusław Urban, na zaproszenie Prezesa Podkarpackiej Izby Rolniczej, Dyrektora Biura Podkarpackiej Izby Rolniczej i Wójta Gminy Zarzecze, uczestniczył w Dniu z Mlekiem – promocji mleka, połączonym z powitaniem wakacji z Gminą Zarzecze oraz Dniem Miodu i Świętem Pieroga. Impreza odbyła się na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Zarzeczu.

W programie, oprócz występów na scenie, odbyły się zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, pokaz sprzętu rolniczego, wystawa zwierząt.Na swoich stoiskach zaprezentowały się m.in. Koła Pszczelarskie, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

• Dzień z Mlekiem w Zarzeczu