Dzień Samorządu Terytorialnego w Tryńczy

06.06.2022 r.
Dzień Samorządu Terytorialnego w Tryńczy

6 czerwca br. w Tryńczy uroczyście obchodzono Dzień Samorządu Terytorialnego.
Powiat Przeworski reprezentował Wicestarosta Jacek Kierepka oraz Radny Rady Powiatu Przeworskiego Krzysztof Bartuś.

Na ręce Wójta Gminy Tryńcza Ryszarda Jędrucha i Przewodniczącej Rady Gminy Zofii Nowak, przekazali najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za pracę dla dobra lokalnych społeczności.
Spotkanie stało się również okazją do złożenia Wójtowi gratulacji z okazji uhonorowania Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości, jak również przypadającego w tym roku Jubileuszu 30-lecia Komendantury trynieckich „Turków”.
Na ręce Wójta Gmina Tryńcza gratulacje złożył Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku Adam Zabłocki podkreślając zasługi dla gminy, czego wynikiem było jednomyślne udzielenie absolutorium na dzisiejszej XXXVI Sesji Rady Gminy Tryńcza.
Ryszard Jędruch wyróżnił Starostę Bogusława Urbana odznaczeniem „Zasłużony dla Gminy Tryńcza”, które w jego imieniu odebrał Wicestarosta Jacek Kierepka.

• Dzień Samorządu Terytorialnego w Tryńczy