Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom"

09.04.2019 r.

Obrazek

Uprzejmie informuję, że eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom" odbędą się dnia 10 maja 2019 r. o godzinie 1000 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

Film na temat nieodpłatnej pomocy prawnej (tłumacz języka migowego, napisy)

21.03.2019 r.

Obrazek

Potrzebujesz bezpłatnej porady prawnej zgłoś się punktu darmowych porad prawnych działających w naszym powiecie.

Teraz jako osoba z niepełnosprawnością, której nie stać na poradę komercyjną możesz uzyskać wsparcie bezpłatne. Wystarczy podczas wizyty złożyć oświadczenie, że nie jesteś w stanie ponieść kosztów za odpłatne usługi prawnicze.

ARiMR: od 15 marca można składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich

15.03.2019 r.

Szanowni Państwo,

Od 15 marca startuje eWniosekPlus

Od piątku, 15 marca ARiMR rozpoczyna przyjmowanie wniosków w aplikacji eWniosekPlus przez internet. Rolnicy, którzy nie mają dostępu do internetu, mogą skorzystać ze stanowisk komputerowych w biurach powiatowych ARiMR oraz pomocy pracowników Agencji.

Składanie oświadczeń w ramach kampanii 2019 dot. płatności bezpośrednich tylko do 14 marca

11.03.2019 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję o prowadzonej kampanii informacyjnej, która dotyczy możliwości składania przez rolników "Oświadczeń potwierdzających brak zmian w 2019 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich złożonego w roku 2018".

Rekrutacja do XVII edycji programu stypendialnego „Klasa”

07.03.2019 r.

Obrazek

Fundacja BGŻ BNP Paribas rusza z rekrutacją absolwentów szkół gimnazjalnych i podstawowych do Programu „Klasa”

Nauka w najlepszych liceach w całej Polsce i stypendium, umożliwiające pokrycie kosztów kształcenia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie czy Gdyni - to tylko część korzyści, na jakie mogą liczyć najlepsi uczniowie zakwalifikowani do Programu „Klasa”. Rekrutacja potrwa do 12 kwietnia.