Pomoc dla Tomeczka

• Imię: Tomuś,
  • Wiek: 2,5 roku
  • Miasto: Kraków
  • Choroby: Wrodzona niedoczynność tarczycy, zaburzenia przemiany mineralnej kości, przewlekła niewydolność oddechowa, dysplazja oskrzelowo-płucna, Dysfagia, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wcześniactwo. Zespół Albrajta. Chłopiec nie siedzi, nie podnosi głowy i nie przekręca się.
  • Cel: dofinansowanie zakupu leków oraz rehabilitacja ruchowa i oddechowa, codzienne środki pielęgnacji
  • Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

Nataniel Pawełek

07.02.2017 r.

Nataniel Pawełek, mam 16 lat, jestem z Kańczugi i jak każdy nastolatek mam marzenia... nie tak dawno byłem sportowcem, wiem, że sportowiec nigdy się nie poddaje....

Michalina Kozłowska

28.01.2016 r.

Szanowni Państwo

Michalinka Kozłowska urodziła się 29 września 2010 r. z wadą rozwojową głównych naczyń mózgowych. W ciągu pierwszych 13-tu miesięcy  swojego życia przeszła 10 skomplikowanych operacji neurochirurgicznych, z dużymi powikłaniami. Obecnie ma wodogłowie z założoną zastawką komorowo-otrzewnową, rozległe zmiany uszkodzeniowe w mózgu,  niedowład lewostronny oraz padaczkę. Pomimo skończonych 6 latek nie chodzi, nie raczkuje. Są jednak szanse na samodzielność w przyszłości – daje je  kosztowna, mozolna i systematyczna rehabilitacja.