Zespół Pieśni i Tańca „Sieteszanie” powstał w styczniu 2012 roku. Obecnie zrzesza pięćdziesięciu tancerzy w dwóch grupach wiekowych, dziecięcej i młodzieżowej. Pomimo tak młodego stażu estradowego Zespół jest laureatem wielu konkursów i przeglądów na szczeblu powiatowym, regionalnym a także wojewódzkim. W swoim repertuarze posiada tance narodowe, obrzęd dożynkowy oraz suity, przeworską i rzeszowską z których jesteśmy bardzo dumni, ponieważ dzięki nim kultywujemy i promujemy bogatą kulturę naszego regionu. Działalność Zespołu wspierana jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół ZPiT „Sieteszanie” którego członkowie tak jak my kochają tance i kulturę ludową.

Kierownik ZPiT „Sieteszanie” – Grzegorz Zając (tel.691 167 772)

• Zespół Pieśni i Tańca "Sieteszanie"