Dopłaty bezpośrednie za 2019 rok: oświadczenia można składać tylko do 14 marca

12.02.2019 r.

W tym roku po raz drugi polscy rolnicy będą składali wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych z PROW 2014-2020 obowiązkowo przez internet - za pomocą aplikacji eWniosekPlus. Właścicielom małych gospodarstw pozostawiono, tak jak było to w 2018 r., możliwość złożenia oświadczenia. Agencja będzie je przyjmowała od 15 lutego do 14 marca 2019 r.

Budowa sieci światłowodowej POPC

13.06.2018 r.

Szanowni Mieszkańcy,
Niniejszym  informujemy, że firma Voice Net S.A. realizuje na terenie Państwa Gminy projekt mający na celu budowę sieci światłowodowej.   Sieć   światłowodowa   umożliwi   dostarczenie   do   gospodarstw   domowych   oraz   instytucji   w   Państwa   Gminie   usług szerokopasmowych: internet, telewizja, telefon.
Aktualnie mieszkańców Gminy odwiedzają przedstawiciele z legitymacją Voice Net S.A., którzy zbierają zgody na instalację w poszczególnych gospodarstwach domowych. Oczywiście samo wyrażenie zgody nie oznacza zawarcia Umowy o świadczenie usług.