Bezpłatne badanie słuchu w Przeworsku

04.07.2018 r.

JUŻ WKRÓTCE W TWOIM MIEŚCIE

BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU !!!

Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.

Informacja - problemy z rejestracją i wyrejestrowywaniem pojazdów

02.07.2018 r.

Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Przeworsku informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 2 lipca 2018 r. w związku z wdrożeniem przez Ministerstwo Cyfryzacji kolejnej już wersji aplikacji Systemu Informatycznego wystąpiła ogólnopolska awaria uniemożliwiająca przeprowadzenie procesu związanego z  rejestracją i wyrejestrowywaniem pojazdów.

Przywrócenie procesu rejestracji i wyrejestrowywania pojazdów będzie możliwe po usunięciu awarii systemu.

Za utrudnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od tutejszego urzędu serdecznie przepraszamy.