Akcja poboru krwi

20.03.2017 r.

Zaproszenie na XVIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

13.03.2017 r.

W dniu 14 marca 2017 roku  (wtorek) o godz. 12 00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XVIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

8 marca Dzień Kobiet

08.03.2017 r.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

20.02.2017 r.
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Prokuratura Rejonowa w Przeworsku informuje, że w dniach od 20 do 26 lutego 2016 roku w związku z obchodami Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw – prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Przeworsku będą udzielać informacji osobom pokrzywdzonym w zakresie niezbędnym dla realizacji ich uprawnień procesowych.