Informacja - problemy z rejestracją i wyrejestrowywaniem pojazdów

18.06.2018 r.
Informacja - problemy z rejestracją i wyrejestrowywaniem pojazdów

Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Przeworsku informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 18 czerwca 2018 r. w związku z wdrożeniem przez Ministerstwo Cyfryzacji kolejnej już wersji aplikacji Systemu Informatycznego wystąpiła ogólnopolska awaria uniemożliwiająca przeprowadzenie procesu związanego z  rejestracją i wyrejestrowywaniem pojazdów.

Przywrócenie procesu rejestracji i wyrejestrowywania pojazdów będzie możliwe po usunięciu awarii systemu.

Za utrudnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od tutejszego urzędu serdecznie przepraszamy.

Informacja - 01.06.2018 r. (piątek) Urząd nieczynny

28.05.2018 r.
Informacja - 01.06.2018 r. (piątek) Urząd nieczynny

Informujemy,

że dzień 01.06.2018 r. (piątek)

jest dniem wolnym od pracy

dla pracowników Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

W związku z powyższym Urząd będzie nieczynny.

Nekrolog

23.04.2018 r.