Nabór wniosków do programu dotacyjnego Kultura-Interwencje 2018

Obrazek

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór wniosków do programu dotacyjnego Kultura – Interwencje 2018, którego celem jest tworzenie warunków dla wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze na poziomie regionalnym, lokalnym i krajowym, a także upamiętniania polskiego dziedzictwa historycznego poprzez finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym.

Trwa VI Konkurs Grantowy DOZ Fundacji dbam o zdrowie

Obrazek

DOZ Fundacja dbam o zdrowie po raz szósty uruchamia projekt zakładający współpracę organizacji pozarządowych w zakresie pomocy w finansowaniu farmakoterapii dla najbardziej potrzebujących. Pula środków przeznaczonych na realizację tej edycji konkursu wynosi 1 milion złotych! Termin składania wniosków: do 31 stycznia 2018 roku.

Program MSiT: Rozwój małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym- Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2018

Obrazek

Minister Sportu i Turystyki ogłosił „Program rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2018”. Wniosek inwestycyjny należy złożyć w okresie od 15 stycznia 2018 r. do 15 lutego 2018 r.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych - TURYSTYKA 2018

Obrazek

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie turystyki w 2018 roku. W ramach konkursu przewiduje się realizację zadań zadania polegającego na modernizacji i podnoszeniu atrakcyjności już istniejących produktów i atrakcji turystycznych w regionie.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w dziedzinie kultury fizycznej w 2018 roku

Obrazek

Rodzaje zadań publicznych oraz wysokość środków przeznaczonych na ich realizację