Ruszyła V edycja konkursu grantowego „To dla mnie ważne” Fundacja Aviva

Obrazek

Celem konkursu jest wsparcie najmłodszych dzieci w ich rozwoju, pomocy w edukacji oraz wzmacnianiu ich pasji i talentów. Na realizację takich działań można wygrać do 50 tys. złotych dofinansowania. Zgłoszenia pomysłów przyjmowane są do 21 maja na www.todlamniewazne.pl.

Konkurs PFRON: „Aktywność i wiedza” - dodatkowy termin na składanie wniosków

Obrazek

Wobec problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem Generatora Wniosków, które wystąpiły w okresie od 21 kwietnia 2017 roku do 24 kwietnia 2017 roku, Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyznacza dodatkowy termin na składanie wniosków w ramach konkursu pn. „Aktywność i wiedza” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 2/2017).

Program MSiT: Organizowanie i prowadzenie działalności wspierającej i kontrolnej sportu młodzieżowego

Obrazek

Minister Sportu i Turystyki ogłosił „Programu dofinansowania zadań związanych z organizowaniem i prowadzeniem działalności wspierającej i kontrolnej sportu młodzieżowego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w 2017 roku”. Oferty należy składać do 31 października 2017 r.

Trwa konkurs PARPA: Organizacja ogólnopolskich/ponadregionalnych szkoleń dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemami alkoholowymi

Obrazek

Trwa konkurs Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na wsparcie realizacji zadania z zakresu zdrowia publicznego określonego w Narodowym Programie Zdrowia – zadanie 2/3.1.2.4/17/DRM/PARPA: Organizacja ogólnopolskich/ ponadregionalnych szkoleń dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym. Oferty należy składać do 8 maja 2017 r.

III nabór wniosków w konkursie TransferHUB

25.04.2017 r.

Obrazek

Do 25 maja trwa III nabór wstępnych wniosków do Ogólnopolskiego Inkubatora Innowacji Społecznych TransferHUB. Na pomysłodawców czekają granty (średnio ok. 35 000 zł) i wsparcie inkubacyjne.