loga

Zakończyły się roboty budowlane w ramach inwestycji „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku”

19.10.2021 r.
Zakończyły się roboty budowlane w ramach inwest..

projektu współfinansowanego w ramach Sportowa Polska - programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2020”

W dniu 30 sierpnia br. została zakończona budowa wielofunkcyjnego boiska przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku. W ramach zadania poprawiono stan przyszkolnej infrastruktury przeznaczonej na realizację zajęć wychowania fizycznego oraz służącej jednocześnie lokalnej społeczności do aktywnego spędzania czasu wolnego. Dzięki wsparciu ministerialnemu powstało boisko do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i tenisa ziemnego wraz z niezbędnym wyposażeniem. Podstawowe wymiary boiska- szerokość  31,50 m, długość - 44,00 m, powierzchnia  boiska - 1362,00 m2, rodzaj nawierzchni – poliuretanowa bezspoinowa.

Rozpoczęły się prace związane z budową boiska przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku

07.05.2021 r.
Rozpoczęły się prace związane z budową boiska..

Wcześniejszy plac wykorzystywany jako parking przy szkole zastąpi kompleksowe boisko, dzięki któremu będzie można grać w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę i tenis ziemny. Obecnie trwają prace rozbiórkowe i wyburzeniowe, a także roboty ziemne pod nawierzchnią wraz z drenażem  odprowadzającym wody z terenu boiska.

Powstanie boisko wielofunkcyjne przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku

09.04.2021 r.

W dniu 8 kwietnia została podpisana przez Powiat Przeworski umowa z Firmą Handlową ,,SOLO” z Przeworska na wykonanie zadania pt. „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku”. Część środków finansowych na ten cel zostało pozyskanych jeszcze w 2020 roku ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Sportowa PolskaProgram rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - edycja 2020”. W grudniu 2020 roku została podpisana umowa z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu o dofinasowanie zadania ze środków Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej.

„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku” w ramach Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2020”

08.04.2021 r.
„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szk..

8 kwietnia br. w budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się podpisanie umowy na zadanie „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2020” pomiędzy Powiatem Przeworskim reprezentowanym przez Starostę Bogusława Urbana, Wicestarostę Jacka Kierepkę przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Kowal oraz wykonawcą inwestycji Arkadiuszem Gagat właścicielem Firmy Handlowej ,,SOLO” z siedzibą w Przeworsku. W spotkaniu uczestniczyli również Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa – Jedynak, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku Stanisław Mrugała. Po podpisaniu umowy uczestnicy spotkania udali się na teren budowy aby przyjrzeć się lokalizacji planowanych działań.