„Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”

Obrazek

Rozpoczyna się konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej, który ma wyłonić dwanaście najlepszych atrakcji turystyki wiejskiej w Polsce. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym powodzeniem, a wyłonieni laureaci oraz zgłoszone kandydatury jasno wskazały, że w polskiej wsi tkwi szeroki potencjał turystyczny.

ARiMR: w piątek ruszył nabór wniosków na „Modernizację gospodarstw rolnych” w obszarach a, b, c

Obrazek

Rolnicy, którzy chcą rozwijać produkcję prosiąt, mleka krowiego lub bydła mięsnego, od 29 marca do 27 maja 2019 r. mogą składać w ARiMR wnioski na „Modernizację gospodarstw rolnych” w obszarach a, b, c.

Rekrutacja do projektu pt. „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”

Obrazek

Dotacje na szkolenia pracowników przedsiębiorstw  -

kolejny nabór  w ramach projektu PARR S.A.  pt. „Fundusz Usług Rozwojowych”

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczęła V nabór formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”.

Rekrutacja w ramach II edycji do projektu pt. „Nowe umiejętności - nowe perspektywy"

Obrazek

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.

„Nowe umiejętności – nowe perspektywy”

W ramach projektu PARR S.A. oferuje:

• identyfikację potrzeb Uczestnika Projektu wraz z opracowaniem Indywidualnego Planu Działania
  • grupowe poradnictwo zawodowe
  • bezpłatne szkolenia zawodowe połączone ze stypendium szkoleniowym
  • płatne 6-miesięczne staże zawodowe z możliwością uzyskania zatrudnienia