Program Stypendiów Pomostowych 2020/2021

08.06.2020 r.

M A T U R Z Y S T O !!!

Jeżeli jesteś zdolny, ambitny,

chcesz podjąć naukę na dziennych studiach magisterskich

i pochodzisz z rodziny byłego pracownika ppgr

powinieneś to przeczytać!

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości

przy wsparciu organizacyjnym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

ogłasza:

Program Stypendiów Pomostowych 2020/2021

ARiMR: Koła gospodyń wiejskich mogą składać wnioski o pomoc

08.06.2020 r.

Obrazek

Rok 2020 jest trzecim z rzędu, w którym koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na swoją działalność.  Nabór wniosków rozpoczął się 5 czerwca  2020 r. i potrwa do 30 września 2020 r., chyba że wcześniej wyczerpana zostanie tegoroczna pula środków przewidziana na ten cel, która wynosi 40 mln zł. O pomoc można ubiegać się w biurach powiatowych Agencji.

ARiMR: Weź pieniądze na posadzenie lasu

28.05.2020 r.

Obrazek

Rolnicy, którzy mają w swoim gospodarstwie grunty słabszej jakości i chcą posadzić na nich las, mogą uzyskać na ten cel wsparcie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach PROW 2014-2020. Wnioski o taką pomoc można składać w biurach powiatowych ARiMR do 31 lipca 2020 r.

Dopłaty 2020: milion wniosków od rolników już w ARiMR

28.05.2020 r.

Obrazek

Jeszcze ponad dwa tygodnie mają rolnicy na złożenie wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich i obszarowych z PROW za rok 2020. Mimo utrudnień związanych z epidemią, tegoroczna kampania przebiega sprawnie.
Do 28 maja 2020 r. do ARiMR wpłynęło już prawie milion wniosków o dopłaty.