Petycja "Ratuj dzieci przed telefonami!"

05.04.2024 r.

plakat

Konkurs "Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i w Europie na przestrzeni dziejów"

02.04.2024 r.

konkurs

Organizator:

Starostwo Powiatowe w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk,

tel. (016) 648-70-09 wew. 409

Wydział Oświaty, Kultury i Ochrony Zdrowia

„Fundusz Usług Rozwojowych II” – dofinasowanie na szkolenia

25.03.2024 r.

plakat

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o ogłoszeniu I naboru Formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych II - wsparcie przedsiębiorców i pracodawców oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”

Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracodawców nie będący przedsiębiorcami, mających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego woj. podkarpackiego (miasto Przemyśl, powiaty: przemyski, jarosławski, przeworski, lubaczowski) oraz pracowników tych podmiotów, wykonujący pracę na terenie subregionu przemyskiego.

Konkurs wiedzy o Izabeli Marii Dzieduszyckiej

22.03.2024 r.

konkurs

Rekrutacji Trwa - Indeks Start2Star!

22.03.2024 r.

plakat

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami kolejnym etapem naszej misji wsparcia utalentowanej młodzieży!