Niepodległa - nabór wniosków do programu dotacyjnego "Powstanie Styczniowe 1863-1864"

08.09.2023 r.

Szanowni Państwo,

do 2 października 2023 do godziny 15:59 można składać wnioski do Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. O dotacje mogą ubiegać się samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe.

KONKURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

07.09.2023 r.

Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursach.

Organizatorzy:

Powiat Przeworski

Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku

Współorganizatorzy:

Schronisko Młodzieżowe PTSM „Matecznik” w Przemyślu
Schronisko Młodzieżowe PTSM „ALKO” w Rzeszowie
Oddział PTSM w Przemyślu

1. Konkurs Wiedzy o  Mikołaju Koperniku w 550 rocznicę urodzin

2. Konkurs Fotograficzny pn. „Powiat Przeworski jakiego nie znacie”

3. XVIII Wojewódzki Konkurs Turystyczny Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”

Ogólnopolski konkurs perkusyjny „Drum Master Challenge 2023”

05.09.2023 r.

plakat

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informuję o ogłoszonym w minioną sobotę, ogólnopolskim konkursie perkusyjnym „Drum Master Challenge 2023”, który skierowany jest do perkusistów niebędących uczniami oraz absolwentami publicznych i niepublicznych szkół i uczelni muzycznych.

JESIENNY OGIEŃ 23

05.09.2023 r.

plakat

W niedzielę 17 września br., na terenie Ośrodka Szkolenia Wojsk Lądowych Bemowo Piskie, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy, publiczność będzie mogła obejrzeć najnowszy wojskowy sprzęt podczas walki. Zapraszamy wszystkich na pokaz dynamiczny - Jesienny Ogień 23!

Ostatni moment na zgłoszenia w Akcji 'Biblioteka Przyjazna Dzieciom'!

21.08.2023 r.

Szanowni Państwo,

Jesteśmy autorami bloga "Przystanek Rodzinka", który skupia się na idei aktywnego czytania z dzieckiem oraz na promowaniu inicjatyw wspierających rozwój młodych ludzi. W lipcu rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej akcji Biblioteka Przyjazna Dzieciom, w której do dnia dzisiejszego znalazło się już ponad 150 nominacji.