Ogólnopolski konkurs perkusyjny „Drum Master Challenge 2023”

05.09.2023 r.

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informuję o ogłoszonym w minioną sobotę, ogólnopolskim konkursie perkusyjnym „Drum Master Challenge 2023”, który skierowany jest do perkusistów niebędących uczniami oraz absolwentami publicznych i niepublicznych szkół i uczelni muzycznych.

Zapraszam również do zapoznania się z zeszłoroczną edycją konkursu „Mazowiecki Drum Master Challange Łomiankowski Groove”. Poniżej przedstawiam skrócony opis konkursu perkusyjnego "Drum Master Challenge 2023".

Konkurs jest dwuetapowy. Pierwszy etap, prowadzony w formule online, polega na przesłaniu w terminie do 6 października br., swojej prezentacji wideo. Drugim etapem jest finał z udziałem wąskiego grona osób wyłonionych przez trzyosobową komisję konkursową. 29 października, prócz zmagań finałowych, jego uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez członków jury. Całość wydarzenia zakończy bezpłatny i ogólnodostępny koncert zespołu muzycznego.

Członkami komisji konkursowej będą Tomasz Torres, Barłomiej "Szopix" Czerniachowski oraz Gniewomir Tomczyk.

Konkurs perkusyjny organizowany jest w ramach dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, wydarzenia pn. "Festiwal Łomiankowski Groove 2023", który odbędzie się w Centrum Kultury w Łomiankach w dn. 28-29 października br.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Centrum Kultury w Łomiankach pod adres www.kultura.lomianki.pl.

Partnerami wydarzenia są Gmina Łomianki, Powiat Warszawski Zachodni oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lesznie. Partnerem medialnym jest Magazyn Perkusista.

pozdrawiam,

Michał Dudek