Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską

15.09.2023 r.

plakat

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Przeworskiego na spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską, które odbędzie się 25 września 2023 r. o godz. 16:30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku.

Niepodległa - bezpłatna wystawa i spot okolicznościowy w hołdzie Rodzinie Ulmów

08.09.2023 r.

Szanowni Państwo,

10 września 2023 roku w Markowej będzie miała miejsce beatyfikacja Rodziny Ulmów. Bohaterskich Polaków, którzy zostali w czasie II Wojny Światowej zamordowani za ukrywanie Żydów. Biuro "Niepodległa" zaprasza do włączenia się w uroczystości związane z ich upamiętnieniem i skorzystanie z bezpłatnej wystawy planszowej (w wersji do druku lub/i Internetu) oraz okolicznościowego spotu.

Niepodległa - nabór wniosków do programu dotacyjnego "Powstanie Styczniowe 1863-1864"

08.09.2023 r.

Szanowni Państwo,

do 2 października 2023 do godziny 15:59 można składać wnioski do Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. O dotacje mogą ubiegać się samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe.

KONKURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

07.09.2023 r.

Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursach.

Organizatorzy:

Powiat Przeworski

Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku

Współorganizatorzy:

Schronisko Młodzieżowe PTSM „Matecznik” w Przemyślu
Schronisko Młodzieżowe PTSM „ALKO” w Rzeszowie
Oddział PTSM w Przemyślu

1. Konkurs Wiedzy o  Mikołaju Koperniku w 550 rocznicę urodzin

2. Konkurs Fotograficzny pn. „Powiat Przeworski jakiego nie znacie”

3. XVIII Wojewódzki Konkurs Turystyczny Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”

Ogólnopolski konkurs perkusyjny „Drum Master Challenge 2023”

05.09.2023 r.

plakat

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informuję o ogłoszonym w minioną sobotę, ogólnopolskim konkursie perkusyjnym „Drum Master Challenge 2023”, który skierowany jest do perkusistów niebędących uczniami oraz absolwentami publicznych i niepublicznych szkół i uczelni muzycznych.