II nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów”

09.09.2019 r.

Obrazek

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ogłasza II nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na rok 2019.

Rozmowa mimo różnic - konkurs dotacyjny

27.08.2019 r.

Obrazek

Fundusz Obywatelski poszukuje inicjatyw, które stwarzają przestrzeń i rozwijają kompetencje do rozmowy mimo różnic. Zgłoś swój pomysł w konkursie!

Termin – 26 września 2019 r. do godz. 14:00

„Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” - tryb i zasady udzielania dotacji

27.08.2019 r.

Obrazek

Tryb i zasady udzielania dotacji dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na zadanie publiczne „Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” w 2019 roku

Poprzez nowelizację ustawy o ochronie przeciwpożarowej (Dz. U. z 2019 r. poz. 1518), która weszła w życie w dniu 14 sierpnia 2019 roku, zostaną dofinansowane następujące działania OSP:

Regionalny Konkurs Grantowy programu Równać Szanse

20.08.2019 r.

Obrazek

To konkurs dla lokalnych organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury i bibliotek oraz nieformalnych grup dorosłych (które chcą założyć organizację pozarządową), z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.

Nabór wniosków w ramach programu priorytetowego „Edukacja ekologiczna”

08.08.2019 r.

Obrazek

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza IV nabór wniosków w 2019 r. o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego ”Edukacja ekologiczna”.