Konkurs grantowy programu RITA – Przemiany w regionie, edycja jesienna

03.09.2018 r.

Obrazek

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza do składania wniosków do konkursu grantowego programu RITA – Przemiany w regionie. Nabór wniosków w edycji jesiennej trwa do 15 października, do godz. 16.00.

Walczymy z niedożywieniem dzieci i młodzieży w Polsce. II edycja programu "Dzwonek na Obiad"

29.08.2018 r.

Obrazek

Po raz kolejny rusza akcja „Dzwonek na obiad”, której celem jest dofinansowanie ciepłych posiłków dla uczniów. Zgłoszenia trwają do 5 października; decyduje kolejność wpływu wniosków.

KONKURS „Zacznij działać! Przyłącz się!”

28.08.2018 r.

Obrazek

Stowarzyszenie PRO CARPATHIA zaprasza do konkursu pn. „Zacznij działać! Przyłącz się!” w ramach programu FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH na lata 2014-2020.

II edycja konkursu grantowego "Moja Mała Ojczyzna”

27.08.2018 r.

Obrazek

Chcesz zmienić swoje otoczenie? Budować dobro wspólne w środowisku lokalnym? Weź udział w II edycji konkursu grantowego "Moja Mała Ojczyzna", organizowanego przez Fundację BGK! Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku, nabór trwa tylko do 16 września 2018 r.

Dodatkowy nabór wniosków w programie MSiT „Szkolny Klub Sportowy”

27.08.2018 r.

Obrazek

Minister Sportu i Turystyki ogłasza dodatkowy nabór wniosków w ramach Programu „Szkolny Klub Sportowy”. Wnioski w ramach dodatkowego naboru należy składać do 29 sierpnia 2018 r.