Konkurs MKiDN: Moniuszko 2019-Promesa

14.09.2018 r.

Obrazek

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił nabór w programie Moniuszko 2019 – Promesa. Termin skłdania wniosków upływa 15 października 2018 r.

Pilotażowy program PFRON: „Rehabilitacja 25 plus”

11.09.2018 r.

Obrazek

Zarząd PFRON przyjął procedury realizacji pilotażowego programu „Rehabilitacja 25 plus”. Program adresowany jest do podmiotów prowadzących OREW (Ośrodki rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawcze) i ORW (ośrodki rewalidacyjno-wychowawcze). Wnioski o przyznanie środków finansowych przyjmowane będą od 7 września 2018 r. do 8 października 2018 r.

Program grantowy „Moje miejsce na Ziemi”

11.09.2018 r.

Obrazek

Aż dwa miliony złotych przekaże Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” społecznościom lokalnym z całej Polski w ramach nowego programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi”. O granty w wysokości od 3 do 15 tysięcy złotych mogą ubiegać się koła, organizacje czy stowarzyszenia, które mają pomysł na to, jak powinno się zmienić ich najbliższe otoczenie.

Zaproszenie do konsultacji projektów rozporządzeń do ustawy o Pożytku!

07.09.2018 r.

Obrazek

Przewodniczący Komitetu do spraw Pożytku Publicznego ogłosił konsultacje publiczne w sprawie projektów rozporządzeń do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dotyczących m.in. Rady Działalności Pożytku Publicznego, wzorów ofert i umów na realizację zadań publicznych oraz sprawozdań merytorycznych OPP.

Konkurs grantowy programu RITA – Przemiany w regionie, edycja jesienna

03.09.2018 r.

Obrazek

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza do składania wniosków do konkursu grantowego programu RITA – Przemiany w regionie. Nabór wniosków w edycji jesiennej trwa do 15 października, do godz. 16.00.