Rusza nabór wniosków w ramach konkursu „Fundacja PZU z Kulturą”

01.08.2019 r.

Obrazek

Konkurs „Fundacja PZU z Kulturą” umożliwi dzieciom i młodzieży dostęp do szeroko pojętej kultury, w szczególności do tzw. kultury wysokiej poprzez udział w interesujących wyjazdach i warsztatach edukacyjnych).

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” przypomina o trwającym naborze wniosków

29.07.2019 r.

Obrazek

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” przypomina o trwającym naborze wniosków w programie „Europa dla obywateli”. Szansę na otrzymanie dofinansowania na działania obywatelskie i społeczne mają organizacje pozarządowe, samorządy oraz instytucje nienastawione na zysk, zainteresowane realizacją projektów międzynarodowych.

Trwa nabór na kursy doszkalające dla doradców obywatelskich

25.07.2019 r.

Obrazek

Kursy doszkalające dla doradców obywatelskich

Związek Biur Porad Obywatelskich zaprasza doradczynie i doradców obywatelskich do udziału w kursach doszkalających.

Związek Biur Porad Obywatelskich (ZBPO) oferuje doradczyniom i doradcom obywatelskim możliwość uczestniczenia w kursie doszkalającym i jednocześnie realizację obowiązku wynikającego z ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (art. 11 ust. 2) – odbycia corocznego, minimum 8-godzinnego kursu doszkalającego z zakresu praktycznych aspektów związanych ze świadczeniem poradnictwa obywatelskiego, w tym dotyczących poszczególnych jego dziedzin, tj. spraw mieszkaniowych, zadłużeniowych, związanych z zabezpieczeniem społecznym.

23.07.2019 r.

Obrazek

W ramach konkursu FIO 2020 Priorytet 1 planujemy wybrać minimum 16 operatorów wojewódzkich oraz 5 operatorów regrantingu tematycznego i regionalnego.

Fundacja „ORLEN DAR-SERCA” rozpoczęła nabór wniosków do drugiej edycji programu dla społeczności lokalnych - „Moje Miejsce na Ziemi”

18.07.2019 r.

Obrazek

Do 9 września br. organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich regionach. W tym roku na największy program grantowy PKN ORLEN przeznaczone zostaną 2 miliony złotych.