Zaproszenie na szkolenie "Chronię Karpacką Przestrzeń"

01.03.2019 r.

Stowarzyszenie Ekopsychologia, realizując projekt „Planowanie przestrzenne jako narzędzie ochrony przyrody w Karpatach” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno samorządów lokalnych, jak mieszkańców Karpat, poruszając istotny temat kształtowania przestrzeni.

Mamy przyjemność zaprosić władze lokalne, pracowników samorządowych, gminnych architektów oraz radnych na dwudniowe, bezpłatne warsztaty „CHRONIĘ KARPACKĄ PRZESTRZEŃ”, dedykowane przedstawicielom karpackich samorządów lokalnych.

Świadomość i umiejętności władz oraz pracowników samorządowych, w zakresie kształtowania przestrzeni w miastach i gminach karpackich ma bezpośredni wpływ na sukces samorządu. Dzieje się tak ponieważ otoczenie wpływa bezpośrednio na plany, ambicje i chęć rozwoju mieszkańców.

Dlatego tak ważne dla władz samorządowych jest podnoszenie jakości przestrzeni, która nas otacza. Konieczna i pomocna w tym procesie jest wiedza i umiejętności wszystkich, którzy z tytułu posiadanego mandatu społecznego, pełnionej funkcji lub wykonywanego zawodu mają wpływ na kształtowanie przestrzeni.

Szczegóły na: https://karpackaprzestrzen.pl/szkolenia/szkolenia-dla-przedstawicieli-organizacji-pozarzadowych/

Łączę karpackie pozdrowienia,Koordynator Projektutel. 785 341 089Stowarzyszenie Ekopsychologiawww.ekopsychologia.pl