8 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku Komisja Konkursowa dokonała oceny prezentacji XII Wojewódzkiego Konkursu Turystycznego Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”.
Protokół
z oceny prezentacji XII Wojewódzkiego Konkursu Turystycznego Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”
Przeworsk, 8 listopada 2017 r.
PATRONATHONOROWY:
Wojewoda Podkarpacki
Pani Ewa Leniart
Marszałek Województwa Podkarpackiego
Pan Władysław Ortyl
Podkarpacki Kurator Oświaty
Pan Małgorzata Rauch
Starosta Powiatu Przeworskiego
Pan Zbigniew Kiszka
Burmistrz Miasta Przeworska
Pan Leszek Kisiel
Organizator:
Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku
Podkarpacka Komisja Konkursowa w składzie:
1. | Przewodniczący | Marian Dzimira | Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku |
2. | Członkowie: | Małgorzata Lechowicz | Kuratorium Oświaty w Rzeszowie |
3. | Marek Ryznar | Referat Promocji Miasta Przeworska
| |
4. | Maria Pieniążek | Starostwo Powiatowe w Przeworsku | |
5. | Katarzyna Kokoszka | Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku |
W dniu 8 listopada 2017 roku, po wysłuchaniu prezentacji przygotowanych przez młodzież, Jury konkursu postanowiło, że w konkursie „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie” nagrody otrzymują:
Lp. | Nazwa szkoły | Skład drużyny | Opiekun | Miejsce |
1. | Szkoła Podstawowa w Sośnicy | Kinga Krajcarska Klaudia Szawińska | Regina Krawczyk | III |
2. | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przeworsku | Kamil Bondyra Piotr Uliszak | Elżbieta Kubaszek | II |
3. | Szkoła Podstawowa w Nowosielcach | Wiktoria Homa Agnieszka Kowal | Anna Sochacka | I |
4. | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przeworsku | Agnieszka Niemiec Izabela Kowal | Jerzy Sławiński | II |
5. | Szkoła Podstawowa | Natalia Szpytma Mikołaj Bukowiński | Elżbieta Wielobób | II |
6. | Szkoła Podstawowa w Żurawiczkach | Katarzyna Jarosz Julia Wąsacz | Joanna Kubicka | I |
7. | Szkoła Podstawowa w Mirocinie | Aleksandra Piątek Martyna Bieniasz | Magdalena Knap | I |
8. | Szkoła Podstawowa w Sośnicy | Klaudia Pieniążek Wiktoria Słotwińska | Regina Krawczyk | III |
9. | Szkoła Podstawowa w Urzejowicach | Natalia Wąsacz Nikola Kasprzyk | Magdalena Słysz | II |
10. | Szkoła Podstawowa w Chałupkach | Marlena Sikorska Katarzyna Barwa | Magdalena Słysz | II |
11. | Szkoła Podstawowa w Przeworsku | Zofia Sochacka Dominik Bajda | Renata Szlachta Jadwiga Sebzda | III |
12. | Szkoła Podstawowa w Gorliczynie | Aleksandra Dziamara Jakub Kot | Ewa Lenar – Sławińska | I |
13. | Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie | Joanna Szpunar Gabriel Data | Mirosława Zwierzchowska | I |
14. | Zespół Szkół w Oleszycach | Łukasz Kogut Marcin Kopciuch | Agnieszka Kapel | I |
15. | Zespól Szkół Zawodowych w Przeworsku | Gabriela Pawlak Daria Lonc | Joanna Śliwińska | II |
Przewodniczący Konkursu
Marian Dzimira
Więcej zdjęć można pobrać <
Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej
Realizacja Zdzislowicz.pl - Serwisy internetowe