Zaproszenie na XXX sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

12.07.2018 r.

W dniu 19 lipca 2018 roku (czwartek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXX sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie porządku obrad.

4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.

6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na rok 2018.

7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej w 2018 roku.

8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych oraz harmonogramu dyżurów całodobowych aptek na terenie powiatu przeworskiego.

9.Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu wynagradzania za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz ustalenia wysokości i szczegółowych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzeń nauczycieli.

10.Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale Rady Powiaty Przeworskiego Nr XXVII/200/18 z dnia 9 marca 2018 roku w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki PFRON

11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Przeworskiego.

12. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w 2017 roku oraz ocena zasobów pomocy społecznej za 2017 rok.

13. Interpelacje i zapytania radnych.

14. Wnioski i oświadczenia.

15. Zakończenie sesji.