Zaproszenie na LVIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI Kadencji

15.01.2024 r.

herb

W dniu 30 stycznia 2024 roku (tj. wtorek) o godz. 13:00 odbędzie się LVIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przedstawienie porządku obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przeworskiego.
6. Podjęcie uchwały budżetowej na rok 2024.
7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian i przyjęcia jednolitego tekstu Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu przeworskiego (II)” i wyrażenia zgody na jego realizację.
9. Przyjęcie Raportu z realizacji „Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Przeworskiego na lata 2020-2023 z perspektywą na lata 2024-2027” za okres 2021-2022.
10. Interpelacje i zapytania radnych.
11. Wnioski i oświadczenia.
12. Zakończenie sesji.