Remont drogi w m. Leżachów

11.06.2018 r.
Remont drogi w m. Leżachów

Starosta Przeworski informuje, że został rozstrzygnięty przetarg i niebawem rozpocznie się remont drogi w m. Leżachów. Zadanie to będzie realizowane z dofinansowaniem z budżetu państwa. Otrzymana promesa gwarantuje dofinansowanie w realizacji zadania do wysokości 220 tysięcy złotych, tj. do 80% wartości robót. Przedsiębiorstwo „MOLTER” Sp. z o.o.  które złożyło najkorzystniejszą ofertę wyceniło te roboty na kwotę 269 090,95 zł. Dofinansowanie Miasta i Gminy Sieniawa wynosi 26 909,00 zł.