Konferencja Naukowo – Szkoleniowa pt.: „Zaburzenia połykania jako interdyscyplinarny problem diagnostyczny i leczniczy”

15.10.2018 r.

12 października 2018 r. Starosta Przeworski uczestniczył w Konferencji Naukowo – Szkoleniowej pt.: „Zaburzenia połykania jako interdyscyplinarny problem diagnostyczny i leczniczy”, organizowanej przez Oddział Neurologiczny i Udarowy SPZOZ w Przeworsku oraz Podkarpacką Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Przeworsku. Konferencja objęta patronatem honorowym Starosty Przeworskiego i Burmistrza Miasta Przeworska odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku.

Starosta podczas konferencji na ręce dr n. med. Anny Kozak – Sykała oraz przeworskiego Oddziału Neurologicznego i Udarowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku wręczył grawerton z gratulacjami, za otrzymanie Certyfikatu „GOLD Status” Europejskiego Towarzystwa Udarowego, oraz składając serdeczne podziękowania za profesjonalną pracę, promowania najlepszych standardów leczenia pacjentów z udarem mózgu oraz wdrażanie nowoczesnych procedur postępowania w celu ujednolicenia procesu diagnostyki i leczenia udarów mózgu w Europie.