Wyjazd do Malagi uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku

20.05.2022 r.
Wyjazd do Malagi uczniów z Zespołu Szkół Zawod..

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, kolejna grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku dotarła do Hiszpanii. Na 2-tygodniowy wyjazd do Malagi zakwalifikowało się siedmiu uczniów Technikum Rachunkowości i siedmiu uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Powiadomienie o zmianie organizacji ruchu w ciągu autostrady A4 w km 622+149 w miejscowości Mirocin

18.05.2022 r.
Powiadomienie o zmianie organizacji ruchu w ciągu..

W związku z planowanym rozpoczęciem robót związanych z wykonaniem zadania „Zaprojektowanie i wykonanie remontu wiaduktu WA-12 (jezdnia prawa i lewa) w ciągu autostrady A4 w km 622+149 w miejscowości Mirocin" firma Wolmost Sp. z o.o. w nawiązaniu do powyższego zadania informuje iż dnia 24.05.2022 roku na potrzeby wykonania remontu zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w ciągu autostrady A4 w km 662+149 w miejscowości Mirocin, zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu zaewidencjonowanym pod numerem: 4081/65/c/A4/22 - ETAP II.

Międzynarodowy Dzień Muzealnika

Międzynarodowy Dzień Muzealnika..

18 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzeów, zwany również Dniem Muzealnika. Z tej okazji Starosta Przeworski Bogusław Urban i Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa-Jedynak złożyli Dyrektorowi Muzeum w Przeworsku Zespołu Pałacowo-Parkowego dr. Łukaszowi Mrozowi oraz pracownikom jednostki życzenia i podziękowania.

Międzynarodowy Dzień Muzeów

DM

Umowa na przebudowę drogi powiatowej Cieplice Górne – Cieplice Dolne podpisana

17.05.2022 r.
Umowa na przebudowę drogi powiatowej Cieplice Gó..

16 maja br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku została podpisana umowa na zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1252 Cieplice Górne – Cieplice Dolne w km 0+000-7+020 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”.