21.01.2022 r.

życzenia

"Rządowy Fundusz Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych" - spotkanie w UG w Tryńczy

20.01.2022 r.
"Rządowy Fundusz Polski Ład – Program Inw..

20 stycznia br. w Urzędzie Gminy w Tryńczy odbyło się spotkanie, którego tematem był Rządowy Fundusz Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych. Jego organizatorami byli: Starosta Powiatu Przeworskiego Bogusław Urban, Starosta Powiatu Leżajskiego Marek Śliż, Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch. Powiat Przeworski reprezentował Wicestarosta Jacek Kierepka, który powitał uczestniczących w spotkaniu burmistrzów, wójtów i przedstawicieli samorządów z terenu powiatu przeworskiego i leżajskiego.

Informujemy, że 21.01.2022 r. Urząd czynny do godz. 12:30

19.01.2022 r.

Informujemy, że w dniu 21.01.2022 r. (piątek)
Starostwo Powiatowe w Przeworsku
pracuje do godz. 12:30.

Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek

12.01.2022 r.
Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek..

W Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku odbył się Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek. Powiat Przeworski reprezentował Wicestarosta Jacek Kierepka. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 2 Przeworsku, której rodzina straciła dom w pożarze.

Koncert Kolęd i Pastorałek w Rączynie

10.01.2022 r.
Koncert Kolęd i Pastorałek w Rączynie..

W świątecznym nastroju, 9 stycznia br. w Kościele pw. Nawiedzenia NMP w Rączynie, odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Wspólne kolędowanie jest wyjątkowym wydarzeniem, dzięki któremu na nowo przeżywamy magię niedawno obchodzonych Świąt Bożego Narodzenia.