Zmiana kategorii i sposobu zabezpieczenia przejazdu kolejowo-drogowego usytuowanego w ciągu drogi gminnej - ul. Łąkowa w m. Przeworsk

02.06.2020 r.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie informuje, że w dniu 26.05.2020r dokonano formalnej zmiany kategorii i sposobu zabezpieczenia przejazdu kolejowo-drogowego w km 176,486 linii kolejowej Nr 68 Lublin - Przeworsk (wspólny z linią Nr 612 Przeworsk - Przeworsk Gorliczyna w km 0,525) usytuowanego w ciągu drogi gminnej nr 110406R, ul. Łąkowa w m. Przeworsk z kat D na kat C.

Na przedmiotowym przejeździe kolejowo-drogowym zostały zabudowane urządzenia półsamoczynnego systemu przejazdowego wyposażone w sygnalizację świetlną (sygnalizatory drogowe).

Załącznik:

Pismo PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie