Zebranie sprawozdawcze Zarządu Koła Pszczelarzy w Przeworsku

11.03.2020 r.
Zebranie sprawozdawcze Zarządu Koła Pszczelarzy w Przeworsku

8 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków Koła Pszczelarzy w Przeworsku za 2019 rok. Otwarcia zebrania i przywitania zaproszonych gości, a wśród nich m.in. Sekretarza Powiatu Przeworskiego Jana Śliwę, dokonał Prezes Zarządu Koła Pszczelarzy Mirosław Jarosz.

Podczas uroczystości Uchwałą Wojewódzkiego Związku Pszczelarskiego w Rzeszowie, Pszczelarz Prezes Honorowy Stanisław Żyła został wyróżniony brązową odznaką za zasługi dla podkarpackiego pszczelarstwa. W uznaniu zasług dla Polskiego Związku Pszczelarskiego Złote Odznaki PZP otrzymali: Bronisław Rut, Janusz Warzecha i Stanisław Markowski, natomiast Srebrne Odznaki PZP otrzymali: Józef Ciupa i Mirosław Jarosz. Wręczył je Sekretarz Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie Edward Łukasik i Sekretarz Powiatu Przeworskiego Jan Śliwa. Do uczestników spotkania list skierował Starosta Przeworski Bogusław Urban, który odczytał Sekretarz Powiatu.

Fot. Koło Pszczelarzy w Przeworsku

• Zebranie sprawozdawcze Zarządu Koła Pszczelarzy w Przeworsku