Zaproszenie na XXX sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (sesja nadzwyczajna)

20.06.2022 r.

herb

W dniu 22 czerwca 2022 roku (tj. środa) o godz. 15:30 odbędzie się XXX sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji (sesja nadzwyczajna).

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przedstawienie porządku obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
5. Udzielenie przez Starostę Przeworskiego wyjaśnień w sprawie przyczyn odwołania z pełnionej funkcji Dyrektora SP ZOZ w Przeworsku Pana Grzegorza Jedynaka.
6. Przedstawienie sytuacji SP ZOZ w Przeworsku oraz stanowisko Dyrektora Grzegorza Jedynaka w sprawie odwołania z pełnionej funkcji.
7. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Przeworskiego.
8. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania radnego ze składu Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Przeworskiego.
9. Podjęcie uchwały w sprawie powołania radnego do Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Przeworskiego.
10. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Przeworskiego.
11. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania skargi.
12. Interpelacje i zapytania radnych.
13. Wnioski i oświadczenia radnych.
14. Zakończenie sesji.