Zaproszenie na XVIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

13.11.2020 r.

W dniu 17 listopada 2020 roku (wtorek) o godz. 14:00 odbędzie się XVIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji w formie zdalnej.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przeworskiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia na rok 2021 wysokości stawek opłat za usunięcie pojazdu z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr II/18/2018 Rady Powiatu Przeworskiego z dnia 04 grudnia 2018 r. w sprawie powołania stałych komisji Rady Powiatu Przeworskiego.
  8. Interpelacje i zapytania radnych.
  9. Wnioski i oświadczenia.
  10. Zakończenie sesji.