Zaproszenie na XIX sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

17.12.2020 r.

Herb Powiatu Przeworskiego

W dniu 18 grudnia 2020 roku (piątek) o godz. 11:00 w formie zdalnej odbędzie się XIX sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

Zapraszamy na transmisję w serwisie youtube - link poniżej.

PORZĄDEK OBRAD:
1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przedstawienie porządku obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przeworskiego.
6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwały budżetowej na rok 2021.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na 2020 rok.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia ,,Programu Naprawczego SP ZOZ w Przeworsku na lata 2020-2022”.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie dotacji w wyższej wysokości dla Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr V/45/19 Rady Powiatu Przeworskiego z dnia 1 marca 2019 roku w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych oraz harmonogramu dyżurów całodobowych aptek na terenie Powiatu Przeworskiego.
11. Interpelacje i zapytania radnych.
12. Wnioski i oświadczenia.
13. Zakończenie sesji.