Zaproszenie na XIV sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

30.04.2020 r.

W dniu 5 maja 2020 roku (wtorek ) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XIV sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Obsadzenie mandatu radnego Rady Powiatu Przeworskiego:
  1. odczytanie postanowienia Komisarza Wyborczego w Przemyślu Nr 101/2020 z dnia 28 kwietnia 2020 roku,
  2. złożenie ślubowania.
  1. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na rok 2020.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przeworskiego.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXX/230/18 Rady Powiatu Przeworskiego z dnia 19 lipca 2018 r. w sprawie ustalenia regulaminu wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz ustalenia wysokości i szczegółowych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzeń nauczycieli.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki PFRON.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przyjęcie darowizny nieruchomości.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie  wyłączenia Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych z Zespołu Szkół zawodowych im. Króla Jana IIISobieskiego w Przeworsku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Przeworsku.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia Szkoły Policealnej w Przeworsku z Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Szkoły Policealnej w Przeworsku.
  11.  Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Powiatu Przeworskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2019 roku.
  12. Sprawozdanie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku oraz Ocena Zasobów Pomocy Społecznej za 2019 rok.
  13. Interpelacje i zapytania radnych.
  14. Wnioski i oświadczenia.
  15.  Zakończenie sesji.